Вівторок, 28 Травня, 2024

В Одесі виявлено найстрашніший підземний перехід

Скільки в Одесі переходів не знає ніхто. Проте, всі ми знаємо, що підземний простір, як і території на поверхні Одеси, максимально використовується людьми. Більше на сайті odessa-future.com.ua.

У районі Привокзальної та Соборної площ, де, мабуть, найвідоміші підземні шляхи переходу вулиць, знайшли притулок багато магазинчиків та кафешок. Подекуди можна зустріти музикантів, людей, які збирають милостиню Словом, у одеських підземних переходів своє особливе життя.

Як показує спілкування з таким феноменом нашого життя, переходи не завжди заслуговують на позитивну оцінку. Про це, зокрема, пише “Погляд з Одеси”.

На думку журналістів цього видання, погана «слава» належить до підземного переходу, що знаходиться на вулиці Дальницькій.

Дещо про сам перехід

Цей підземний шлях можна визнати дуже необхідним, якщо врахувати, що його використовують як пішоходи, так і учні школи № 120. Тут дуже інтенсивний рух, оскільки сама вулиця Дальницька з’єднує околицю міста з виїздом за його межі. Тут їздять міжміські і внутрішньоміські автобуси; Найчастішими гостями є також важкі вантажівки. Як у такій ситуації уникнути підземних комунікацій. Тому тут і є особливий вид переходу.

Здавалося б, підземний перехід має зняти проблему перетину вулиці. Однак насправді не все саме так. Там, на Дальницькій, у підземному переході панує темрява навіть у світлий час доби: тут немає жодної лампочки для освітлення.

Знаючи про те, що щодня тут ходять діти, ні керівництво району, ні керівництво міста не вживають заходів для того, щоб надати простору елементарно пристойного вигляду, повернувши туди освітлення.

Мешканцям страшно ходити самим, але ще страшніше відправляти туди дітей, адже багато хто з них ходять до школи самі.

Безумовно, у місті проводяться роботи з упорядкування території. Але чому ж забули про “дальницький перехід”? Чи знову спрацьовує феномен околиці міста, до якої руки не завжди доходять?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.