Субота, 25 Травня, 2024

Про кращі одеські коворкінги

Айті-сфера в Одесі розвивається доволі активно, й наше місто входить до числа українських IT-хабів, яким властива розробка нових цікавих проектів, створення різних айті-компаній та підготовка професійних айтішників.

Окрім цього, наше місто приваблює чимало інвесторів та бізнесменів, у тому числі й тих, які реалізували себе в сфері інформаційних технологій. Чимало з них ми є вихідцями, громадянами чи жителями іноземних держав, де вони відкрили компанію чи фірму, що займається розробкою айті-продукції. Але згодом вони виявили бажання відкрити філію в Одесі, тим самим розширивши спектр та географію своєї діяльності, а також залучивши до свого проекту талановитих українських спеціалістів в особі одеситів. Більше на odessa-future.com.ua.

Однак, для того, щоб займатися розробкою того чи іншого стартапу, важливо мати для цього комфортний та влаштований простір. Одним із найпрактичніших і найпопулярніших рішень даної проблеми є коворкінги.

Одеса не є винятком, і в нашому місті теж є такі зручні простори, які дозволяють одеським розробникам займатися реалізацією своїх найсміливіших ідей та проектів, не відволікаючись на галас та обстановку, до є притаманними звичайним офісним приміщенням.

Наш матеріал, з посиланням на ucluster.org, ми хочемо присвятити найкращим одеським коворкінгам, і звичайно, їх перевагам, яких, до речі, цілком достатньо для того, щоб переконатися в зручності та сучасності такого нового формату організації командної роботи.

Перш ніж ми перейдемо безпосередньо до тих одеських коворкінгів, які вважаються кращими й найбільш комфортними, ми хотіли б внести до нашого матеріалу деякі роз’яснення, і більш докладно розповісти, що ж являє собою таке явище, як коворкінг. Адже цілком можливо, що хтось із наших читачів не зовсім знайомий з цим поняттям, тому з нашого боку буде правильним дати пояснення цьому, й ознайомити кожного, хто читатиме наш матеріал з тим, про що, власне, йтиметься в нашій статті.

Детальніше про поняття

Коворкінг є спільною робочою зоною для людей, яких пов’язує командна діяльність. Зазвичай коворкінг має формат опенспейсу. Але в сучасних коворкінгах стали передбачати наявність окремих кімнат, де можна проводити переговори, зустрічі, а також організувати кафе, їдальню та зону релаксу.

Комфорт полягає в тому, що оренда робочого місця може бути погодинною або щомісячною.

Протягом доволі тривалого часу прийнято було вважати, що коворкінги використовуються переважно фрілансерами, зокрема ІТ-фахівцями та копірайтерами. Але згодом стало зрозуміло, що в такому форматі є чимало переваг не лише для людей, які працюють “на відстані”.

Так, поступово коворкінги стали замінювати традиційні офіси. І в них, окрім стартаперів та дрібних підприємств, тепер працюють навіть держустанови. Адже завдяки коворкінгу можна не тільки заощадити кошти на те, щоб утримувати офіс, а також організувати більш комфортні робочі умови.Тому такий попит дозволяє сучасним коворкінгам набувати характеристик гнучких офісів та створювати індивідуальні орендні умови.

Тим не менш, одними з головних “користувачів” коворкінгу, все ж таки є стартапери. Адже саме цій категорії людей, як правило, не дуже зручно працювати в домашніх умовах чи традиційному офісі, тому коворкінг є для них найоптимальнішим варіантом. Перебуваючи в такому закладі, вони можуть не тільки максимально сконцентруватися на роботі, але також обговорити різноманітні подробиці та нововведення сфери інформаційних технологій, і звичайно обмінятися різними корисними знаннями.

Справедливо відзначити, що в цьому плані нашому місту та його ІТ-фахівцям значно пощастило, адже в Одесі є кілька коворкінгів, які відрізняються найбільш комфортними та приємними умовами, а також давно та успішно співпрацюють з айтішниками.

Найкращий одеський коворкінг номер 1

Отже, відкриває наш список кращих одеських коворкінгів, звичайно, Impact Нub Odеssа, який знаходиться на самому початку вулиці Грецької.

Це місце, напевно, знають усі, або, принаймні, багато хто.

Йдеться про цікавий заклад, творцям якого вдалося досягти об’єднання в одному місці коворкінгу, креативного простору та центру соціальної ініціативи.

Варто зазначити, що цей заклад не обмежується лише стандартними коворкінговими послугами, – там також проводиться величезна кількість різних майстер-класів, воркшопів та інших тематичних заходів.

Також не меншу гордість викликає той факт, що одеський хаб зміг стати одним із ста хабів п’яти світових континентів, які утворили глобальну мережу.

Найкращий одеський коворкінг номер 2

Другим найкращим одеським коворкінгом є РМА Odеsа Нub.

Місцем розташування цього коворкінгу є Академія громадського мовлення. Тому, напевно, робота тут приносить особливе задоволення копірайтерам.

У хабі проводиться чимало медійних подій – від зйомок до презентацій. Крім того, клієнти коворкінгів можуть скористатися тамтешньою кухнею. Заклад відрізняється мінімалізмом, але водночас комфортом для успішної та зосередженої діяльності.

Найкращий одеський коворкінг номер 3

Третім найкращим одеським коворкінгом є Сооffice.

Йдеться про діловий простір, який прикрашений рослинами та предметами мистецтва. Завдяки цьому в тамтешній атмосфері кожен може відчути комфорт та розслабленість.

Коворкінг підтримує формат опенспейсу, але він також наділений лаунж-зоною, сайлент-боксом, де проводяться переговори та вісім компактних офісів, де, власне, й працюють команди. Паркуванням можуть скористатися виключно резиденти.

Найкращий одеський коворкінг номер 4

Четвертим найкращим одеським коворкінгом є Соspo.

Розташування цього зручного коворкінгу знаходиться поряд з аеропортом.

Ми говоримо про затишний простір, робота в якому відрізняється легкістю та комфортом. У коворкінгу є опенспейс на вісімнадцять місць, переговорна кімната, конференц-зал, релакс-зона, кухня та зелена зона.Крім цього, коворкінг має невелику серверну кімнату, яку можна використовувати для розміщення свого обладнання. Клієнти можуть користуватися сучасною офісною технікою.

Також Соspo наділений своїм паркуванням.

Клієнти мають додаткові бонуси у вигляді безкоштовних напоїв. А ввечері там часто проводиться чимало тематичних заходів.

Таким чином, Одеса, як один із українських центрів IT-технологій, встигла оцінити всі переваги та зручності коворкінгів. Адже вони мають на увазі не тільки наявність комфортного простору для віддаленої діяльності, але також наявність місця, де можна знайти чимало професійних контактів, обмінятися досвідом і думками, або просто домовитись про деталі розробки майбутнього проекту. 

Тому немає нічого дивного в тому, що серед одеських фахівців, зокрема, айтішників, коворкінги стають все більш популярними, й перетворюються на справжніх конкурентів традиційних офісів. І це вкотре доводить, що нічого не стоїть на місці, все розвивається та невпинно вдосконалюється. Тому не можна зациклюватися на звичних речах, які чимдалі стають застарілими й не сучасними. Натомість потрібно вчитися розширювати власні горизонти, шукати нові враження та йти назустріч свіжим бізнес-ідеям.

Фото: the-village.com.ua, cooffice.com.ua, danbuzan

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.