Середа, 29 Травня, 2024

Про одеський офіс Gеnius Nеw Gеnеrаtion

В Одесі працює чимало відомих айті-компаній, які були засновані в різних країнах світу, і згодом прийняли рішення відкрити філію в нашому місті.

Однією з таких компаній є Gеnius Nеw Gеnеrаtion, про одеський офіс якої ми розповімо в нашому матеріалі odessa-future.com.ua з посиланням на dumskaya.net.

Про компанію

Напевно, багатьом відомо, що ізраїльська компанія Genius Nеw Generation має філію в нашому місті. Одеський офіс компанії розташований на Грецькій площі.

Йдеться про бізнес-інкубатор, який дозволяє шукати, “упаковувати” та реалізовувати найінноваційніші проекти.

Сучасний світ важко собі уявити без стартапів. За допомогою них можна реалізовувати та впроваджувати технологічні ідеї, спрямовані на те, щоб покращувати життя людини.

За словами Давида Ройтмана, який є співзасновником одеського офісу Genius Nеw Generation, ми живемо в епоху, коли будь-яка ідея може призвести до значного поліпшення життя людей і зміни світу в цілому. Це і є основою стартап-спільноти.

Проблеми одеських розробників

Бажання створити успішний і проривний стартап є найзаповітнішим для багатьох світових інвесторів. Але українських розробників на світовому ринку, на жаль, не так уже й багато. Причина цього не в тому, що українці не займаються створенням чогось інноваційного чи цікавого. Просто нашим стартаперам доводиться практично виживати.

І ось основним завданням Gеnius Nеw Gеnеrаtion, якраз є допомога та підтримка українських та, зокрема, одеських розробників.

Підтримка наших талантів

За словами Давида Ройтмана, попри те, що Одеса вона багата на тямущі, талановиті, освічені та світлі розуми, дуже незначно бере участь в айті-прогресі. І це дуже прикро. Адже багато молодих фахівців бояться йти назустріч своїй мрії. Тому компанія Genius Nеw Generation, шляхом створення одеського офісу, вирішила підтримати молодих талантів.

Так, якщо в того чи іншого проекту вийде пройти спецкомісію й опинитися в числі найбільш перспективних, компанія Genius Nеw Generation забезпечить розробника всім необхідним для подальшого розвитку – обладнаним офісом, комфортним гуртожитком і навіть стипендією.

Але найголовнішим аспектом є допомога в тому, щоб проект просувався, і розробник міг проконсультуватися з професійними менторами, які мають величезний досвід у стартап-сфері.

Експерти підтримають творця проекту на кожному етапі – від формування ідеї до створення бізнес-планів та виходу на ринок.

Про умови співробітництва

Щодо того, які умови даної співпраці, то в цій частині все цілком зрозуміло. Якщо протягом півроку (цей період відводиться розробнику на те, щоб він реалізував свій проект), стартап “злетів”, тоді Genius Nеw Generation отримає певний відсоток від бізнес-ідеї, а розробник розвивається далі. Якщо ж такого ефекту досягти не вдалося, розробник і компанія припиняють свою співпрацю.

За словами Ройтмана, такий підхід цілком зрозумілий. Адже не йдеться про благодійність.Кожен стартап має на увазі статистику, і якщо хоча б одному з них вдається “злетіти”, тоді можна вважати, що все було недаремно.

Для подання заявки до одеського офісу компанії, важливо в форматі відео найбільш ємно та доступно розповісти про свій проект. І не варто хвилюватися, якщо ваша ідея здається божевільною чи навіть марною, адже багато хто з тих сучасних технологій, які згодом лягли в основу великих корпорацій, спочатку здавалися саме такими.

Не менш важливий проект

Варто зазначити, що окрім допомоги одеським розробникам, одеський офіс Genius Nеw Generation, займається просуванням паралельного, соціального проекту, який представлений реабілітаційним центром для дітей, які мають обмежені фізичні можливості.

Усі витрати, пов’язані із заняттями, перевезенням дітей та їх близьких, несе компанія.

За словами Давида Ройтмана, така діяльність одеського офісу входить до його соціального навантаження. Тому що тим, хто тільки на шляху до успіху та багатства, важливо усвідомити, що завжди потрібно пам’ятати про те, що, крім бізнесу, потрібно також займатися громадською діяльністю.

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.