Вівторок, 23 Квітня, 2024

Видатні програмісти з Одеси

Одеса – місто талановитих та амбітних людей. Південна Пальміра подарувала світу безліч професіоналів в різних галузях, включаючи сферу ІТ-технологій.

У нашому матеріалі розповімо про городян, які підкорили вершину світу комп’ютерних технологій та досягли нечуваних успіхів на цій ниві. Більше на odessa-future.com.ua.

Віктор Шабуров, засновник стартапу «Looksery»

Віктор захопився програмуванням з ранніх років. Крім цього, багато часу він приділяв вивченню англійської мови. З математичною точністю чоловік розумів усі сфери, які йому потрібно вивчити для подальшого працевлаштування.

Після здобуття вищої освіти він влаштувався на роботу до ІТ-компанії, але завжди хотів створити власний проєкт.

Згодом з’явився «Looksery» – мобільний додаток для обробки фотографій.

Пізніше програму придбала величезна світова корпорація «Snapchat».

Така угода демонструє всім новачкам у сфері, що вийти на світовий ринок зі своїм продуктом, зробленим в Одесі – реальність.

Олександр Демура, керівник одеського центру розробки «DataArt»

Успішний одесит пройшов шлях від тестувальника до керівника компанії.

Ще перед вступом до інституту він відвідував комп’ютерні курси, старанно вивчав мови програмування.

Протягом навчання та після його завершення намагався покращувати свої навички та набиратися досвіду. Трудоголізм привів програміста до успіху – його запросили очолити одеську філію компанії «DataArt».

«DataArt» – міжнародна компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення. Головний її офіс розташований у Нью-Йорку (США).

Влад Шмуніс, співвласник корпорації «RingCentral»

Вчений в галузі інформатики та відомий підприємець народився в Одесі. 

Пізніше він із батьками переїхав до США, де вступив до Державного університету Сан-Франциско. У 1999 році світу було презентовано його дітище – доступна ІТ-телефонія «RingCentral».

Вигідні тарифи та зручність у користуванні забезпечили компанії швидке зростання популярності та попиту.

Стартап, створений одеситом, став найбільшим і найприбутковішим глобальним постачальником комунікаційних послуг. 

А сам засновник зайняв своє почесне місце в списку «Forbes».

Вадим Роговський, засновник стартапу «3Dlook»

Амбіційний одесит почав заробляти гроші ще у 18 років, налаштовуючи інтернет різним міським компаніям. Відтоді він активно навчався та розвивався у сфері комп’ютерних технологій.

А у 2016 році чоловік створив власний додаток «3Dlook», що дозволяв розпізнавати розміри предметів одягу за фотографіями. Така програма полегшила процес онлайн-покупок із закордонних магазинів.

Додаток задіює штучний інтелект, нейронні мережі та 3D-технології. Компанія відрізняється великою кількістю клієнтури та прибутком, що стабільно зростає.

Володимир Усов, «батько» стартапу «Kwambio»

Володимир Усов – одеський винахідник та IT-підприємець.

Почав кар’єру з посади у транспортній компанії, пізніше працював в медіахолдингу «Репортер». І лише 2011 року Володимир пішов у сферу комп’ютерних технологій.

Підприємець займався розробкою інтерактивних книг. А 2014 року він зайнявся проєктом «Kwambio», який згодом й привів його до успіху

Це компанія-розробник українських 3D-принтерів для роботи з керамікою. Стартап увійшов до четвірки найкращих подібних організацій усього світу.

Він навіть співпрацював із NASA.

Окрім цього, Володимир Усов деякий час керував Державним космічним агентством України.

Вищезгадані особистості служать доказом того, що Одеса – місто можливостей. Їхні надихаючі історії демонструють підприємцям-початківцям, що завзятість і працьовитість ведуть до успіху.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.