Понеділок, 27 Травня, 2024

Друкування книг в Одесі: «ТАКИБУК» ваш надійний партнер

Багатьом знайома книжкова друкарня «ТАКИБУК», де завжди раді допомогти і виконати друк книг високої якості і будь якого ступеню складності. «ТАКИБУК» виконує друк книг в Одесі, де розташовані її виробничі потужності, але приймає замовлення від клієнтів з усієї України. 

Надрукувати книги? Оберіть «ТАКИБУК»

Тим, хто планує вперше надрукувати книгу, буде корисно дізнатись, як саме відбувається співробітництво з «ТАКИБУК». Пропонуємо почати з відвідування сайту, скориставшись посиланням. Обов’язково передивіться портфоліо виконаних робіт задля оцінки можливостей книжкової друкарні, адже в її доробку є 

 • навчальна і методична література;
 • словники, довідники та енциклопедії;
 • монографії, збірки наукових статей, доповіді та інші матеріали конференцій;
 • науково-популярна, художня і нон-фікшн література, збірки поезій;
 • альбоми світлин і репродукцій;
 • дитяча і розвивальна література;
 • подарункові видання;
 • блокноти, тематичні зошити тощо.

Постійними замовниками книжкової друкарні є відомі письменники і поети, провідні науковці, викладачі вишів і вчителі, а також заклади вищої освіти, батьківські ради шкіл і ліцеїв, великі корпорації, наукові установи, підприємства-організатори подій і приватні особи. 

Необмежені можливості друку книжок в Одесі

Сучасне обладнання і новітні цифрові технології дозволяють виконувати усі види робіт щодо друку книг:

 • друк книг без обмежень накладу: від одного до кількох тисяч примірників, включно з друком додаткового накладу за збереженим макетом;
 • швидке виконання замовлення – від двох годин;
 • друк книг стандартного формату, згідно переліку, або нестандартного – за домовленістю;
 • кольоровий і монохромний друк високої якості;
 • використання паперу будь-якого типу;
 • тверда і м’яка палітурка;
 • усі види з’єднання блоку;
 • художнє виконання обкладинки з використанням будь-яких матеріалів і технік оздоблення.

Замовити друк книг необхідного формату і розрахувати наклад ви можете на сайті https://takibook.od.ua/, або звертайтесь за тел. +38 050 555-00-69.

Додрукарська підготовка – гарантована досконалість

У штаті друкарні в Одесі працюють філологи, редактори і коректори, які готові швидко і якісно виправити рукопис з будь-якої тематики, усунути усі граматичні, стилістичні, фактичні й інші помилки. Досвідчені верстальники допоможуть з формуванням макета майбутньої книжки, запропонують оптимальні варіанти розташування тексту і графічних матеріалів, задля комфортного сприйняття інформації читачем і зниження вартості друку. 

Художники-дизайнери запропонують кілька варіантів оздоблення обкладинки і тексту, що максимально відповідатимуть концепції книжки, а також, за потреби, виконають ілюстраційні роботи.

Варто зазначити, що роботи з додрукарської підготовки виконуються як додаткові, за бажанням замовника. Замовити коректуру тексту і розрахувати вартість можна за цим посиланням https://takibook.od.ua/services/korektura.

Друк книг за доступною ціною

Кожен потенційний замовник може самостійно розрахувати вартість друку книжок у різних варіантах виконання. Для цього достатньо скористатись зручними онлайн-калькуляторами, розміщеними на сторінці сайту. Ціни на усі види робіт є актуальними і невеликими.

Додаткові переваги друкарні «ТАКИБУК»

Книжки надруковані у «ТАКИБУК» накладом більше дев’яти примірників, безкоштовно отримують ISBN-код. Послуги з післядрукарської підтримки включають безкоштовне відправлення замовникові готового накладу Новою поштою.

Книжкова друкарня «ТАКИБУК» входить до міжнародної видавничої групи «ГЕЛЬВЕТИКА» і пропонує усім своїм клієнтам послуги з розповсюдження книжок за допомогою каталогів, книгарень і представництва «ГЕЛЬВЕТИКА» у тематичних подіях в Україні і за кордоном. 

Замовити друк книг в Одесі зручно

Замовити друк книг в Одесі дуже просто. Залиште заявку на сайті https://takibook.od.ua/ або за телефоном +38 050 555-00-69 і досвідчені менеджери одразу зв’яжуться з вами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.