Субота, 25 Травня, 2024

Особи, які придбали комплекс винзаводу на Французькому бульварі, вирішили переглянути договір

Компанія, що стала власником комплексу заводу “Одесавінпром”, судиться з Фондом держмайна. Далі на odessa-future.

14 вересня за результатами аукціону з приватизації зазначеного підприємства переможцем стала компанія “Каплор 7”, яка запропонувала за лот 234,9 млн. гривень, тобто у 3,6 рази дорожче за стартову ціну. Про це повідомляє “Любимый город” із посиланням на ЗМІ Одеси.

Вже після угоди щасливі власники непоганого майна вирішили виправити у судовому порядку договір купівлі-продажу із Фондом держмайна.

На думку позивача, після придбання нерухомості було виявлено, що будинки, що формують загальний комплекс, перебувають в аварійному стані. Це, у свою чергу, є потенційною загрозою, якщо їх експлуатувати надалі. І, нарешті, у такій ситуації стає неможливим збереження видів діяльності та укладання охоронного договору з містом.

Примітно, що практика подання позовів притаманна компанії “Каплор 7”, яка неодноразово подавала їх щодо Фонду держмайна, але щоразу їх відкликала. Така ж процедура була зроблена у випадку з Винзаводом.

Як пояснили юристи, це може бути пов’язане з бажанням потрапити на потрібного суддю під час автоматичного розподілу справи.

Підсумовуючи сказане, слід нагадати, що майновий комплекс “Одесавінпром”, про який йдеться, включає 97 одиниць нерухомості. На момент торгів на балансі підприємства перебували понад 200 одиниць рухомого майна: машини, обладнання, інструменти, прилади, інвентар та транспортні засоби.

Не можна залишити без уваги і земельні ділянки, на яких розташовані будівлі винного комплексу. Не будучи частиною активу, вони можуть стати предметом першочергового права володіння новим господарем винзаводу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.