Субота, 25 Травня, 2024

Тепер уже точно: будівництво нового Палацу спорту закінчиться до 2024-го

Будівництво нового Палацу спорту поруч із Центральним аеропортом, яке вже не перший рік не перестає бути актуальною темою в нашому місті, має завершитися до 2024-го.

Ця умова є обов’язковою, і вона була виставлена ​​замовником, яким є Управління з капітального будівництва при Одеській міській раді. Відповідно до інформації сайту Прозорро, тендер для вибору підрядників опублікували 10-го січня, а сама процедура торгів пройде 18-го березня.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі на odessa-future, з посиланням на dumskaya.net.

Менше, ніж планували

Сума, яку збираються витратити на реалізацію робіт, становить сімсот п’ятдесят восьми мільйонів гривень. Це значно менше, ніж планувалося, – до цього, наприкінці минулого року, Сергієм Гриневецьким, який очолює обласну адміністрацію, було погоджено ціну кошторису в обсязі вісімсот п’ятдесят мільйонів.

Грошей не вистачає

Розробка проектних документів уже зайняла понад вісім з половиною мільйонів гривень із скарбниці міста. На такий масштабний будівельний процес грошей у міському бюджеті немає і навряд чи вони з’являться.

Міська рада сподівається, що більша частина витрат буде взята на себе державою, і зводити новий багатофункціональний Палац спорту будуть відповідно до програми “Велике будівництво”.

Не обійшлося без критики

Проект став об’єктом критики екологів, адже він буде реалізований там, де розташована зелена зона, і для того, щоб розмістити там майбутню споруду, потрібно буде провести вирубку великої кількості дерев.Крім цього, питання викликає те, чи доцільно взагалі вкладати таку колосальну суму в те, щоб побудувати новий об’єкт – може, розумніше було б спочатку зайнятися ремонтом та реставрацією того Палацу спорту, який вже існує?!

Нагадаємо, що плани щодо будівництва нового Палацу спорту тягнуться ще з 16-го травня 2019-го року. Саме того дня, під час проведення позачергового засідання Виконкому при Одеській міській раді, з’ясувалося, що в Одесі планується реалізація даного будівництва. І саме того дня розглядали питання щодо того, щоб призначити Управління з капітального будівництва як замовника розробки проектної документації, і згодом процесу будівництва.

Тоді членами Виконкому така ідея була підтримана одноголосно.

Павлом Вугельманом було озвучено можливість того, що держава надасть дев’яносто відсотків коштів для реалізації проекту, а решту буде взято з місцевого бюджету та залучених коштів.

Що стосується самої майбутньої споруди, то на даний момент відомо, що перший поверх буде виділено під розміщення там універсальної ігрової зали, роздягальні, тренерських та холів. Другий поверх стане місцем розташування тренажерних залів, а третій – ще одного універсального ігрового залу та конференц-залу.

У приміщенні нового Палацу спорту планують проводити різноманітні баскетбольні, гандбольні, футбольні, бадмінтонні, волейбольні змагання.

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.