Субота, 15 Червня, 2024

Одеський мер замислюється про будівництво кисневого заводу

Тема коронавірусу в Одесі не перестає хвилювати як звичайних одеситів, так і представників місцевої влади. Далі на odessa-future.com.ua

Численні обговорення, мітинги, акції – все це за період останніх місяців, здається, стало для Одеси звичним явищем.

Тільки минулого тижня ми стали свідками одразу декількох акцій (причому, в один і той же день), що проводилися одеситами, які не підтримують корона-вакцинацію, і вбачають в цьому порушення цілого ряду своїх конституційних прав.

Втім, одеська влада всіляко намагається (принаймні демонструє це) запобігти настанню у місті критичної ситуації з коронавірусом, намагається вирішити питання із забезпеченням одеських лікарень життєво важливим киснем, залучати одеське населення до вакцинації та виділяти лікувальні заклади для коронавірусних хворих.

Також минулого місяця стало відомо, що на території Одеської області буде здійснено будівництво спеціальних холодильних сховищ для вакцини Файзер.

Ну, а Одеський припортовий завод ще з минулого року займається виробництвом медичного кисню, щоб максимально забезпечити їм Одесу, і не допустити до його катастрофічного браку.

Однак, на думку одеського міського голови, зусилля Одеського припортового заводу, мабуть, все одно є недостатніми, тому він озвучив свій варіант вирішення актуальної “кисневої проблеми”.

Так, днями стало відомо, що мер Одеси Геннадій Труханов озвучив ідею щодо будівництва в нашому місті кисневого заводу.

Міський голова зазначив, що щоб уникнути “кисневих перебоїв” у міських лікарняних установах, в Одесі потрібно розпочати будівництво заводу, де займатимуться виробництвом кисню.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на dumskaya.net.

Критичні обставини

Геннадій Леонідович на дистанційному засіданні оперативних штабів при Одеській міській раді повідомив, що місто робить все, що може – від придбання станцій до їх монтажу, проте ситуації не вдається зрушити з критичної точки. Тому одеський міський голова просить провести з підприємцями обговорення будівництва підприємства, де відбуватиметься кисневе виробництво, бо наразі ми зіткнулися з третьою хвилею, але може настати й четверта, кисень споживається у колосальних обсягах, а на сьогоднішній день машину з киснем доводиться чекати близько дванадцятої години. І це ще якщо на вулиці нормальна погода.

Крайня необхідність

Крім цього, мер зазначив, що на сьогоднішній день місто потребує двадцятитонних цистерн для того, щоб перевозити медичний кисень.

За словами мера, пошук двох двадцятитонних цистерн увінчався успіхом, але поки будуть проведені тендери та закупівля – це займе приблизно шість місяців, а вони вкрай необхідні вже зараз, тому одеський міський голова припускає, що в нашому місті можна знайти бізнесменів, які зможуть придбати Одесі дані цистерни та передати їх місту, або подарувати їх. Це дозволить здійснювати оперативне перевезення кисню.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.