Неділя, 26 Травня, 2024

Лузанівка стане місцем, де збудують льодову арену: документацію вже видано

У Міському архітектурному департаменті провели видачу містобудівної документації з обмеженнями для того, щоб розпочався проектувальний процес об’єкта, представленого спортивним комплексом, місцем розташування якого стане Лузанівка, а саме він перебуватиме на Лузанівській та Миколаївській дорогах.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі на odessa-future, з посиланням на 8News .

Інформацію опубліковано

Інформацію щодо цього розмістив сайт Єдиної державної електронної системи у будівельній галузі.

Йдеться про будівельні роботи щодо об’єкта, представленого новою льодовою ареною, яка може стати місцем проведення хокейних ігор, а також змагальних заходів з такої спортивної дисципліни, як фігурне катання.

Детальніше про габарити майбутньої споруди

Відповідно до документації, у спорткомплексі зможуть одночасно перебувати чотириста п’ятдесят глядачів. У висота споруді досягне майже чотирнадцяти метрів. А площа ділянки, де планується розміщення прямокутної будови, становить трохи більше чотирьох гектарів.

Справедливо відзначити, що ця територія є ділянкою між такими вулицями, як Миколаївська дорога та Перша Сортувальна вулиця.

Проте містобудівні умови містить відомості про набагато масштабнішу територію, яка становить приблизно одинадцять гектарів і досягає такої вулиці, як Лузанівська.

Ширина майбутньої споруди (яка планується як двоповерхова) складе сорок три метри, а довжина – вісімдесят два з половиною.Щодо загальної площі, то вона буде трохи більше чотирьох тисяч сімсот тридцяти двох квадратних метрів, з яких під балкон та трибуни буде виділено чотириста сорок вісім квадратних метрів.

Про благоустрій

Територія, яка оточуватиме спортивний комплекс, буде впорядкована за допомогою плитки, газонів, дерев та кущів, вуличного освітлення, лавок та урн.

Окрім цього, буде облаштовано заїзд для автомобілів, а також паркування.

Слід додати, що будівельні роботи будуть розпочаті там, де колись був пустир. 

Але в цьому є ряд нюансів – дуже близько знаходиться місце розташування ґрунтових вод.

До цього міськими чиновниками було висловлено пропозицію про будівництво там концертно-виставкового комплексу і навіть було знайдено інвесторів. Однак, після вивчення геології, вони зрозуміли, що реалізація даного проекту вимагає величезних сум і відмовилися втілювати цю витівку.

Перші кроки

Січень 2022-го ознаменувався новими розмовами про будівельні роботи, але цього разу мова зайшла про такий об’єкт, як льодова арена. Кошти на це, як сподіваються міські чиновники, надасть державна скарбниця.

Вчинення перших безпосередніх дій до того, щоб проект почав своє втілення відноситься до виконкому, який призначив у ролі замовника проектних документів та будівельних робіт управління з капітального будівництва.

Напевно, вже незабаром згаданим органом буде оголошено тендер щодо визначення фірми, яка зможе підготувати проектно-кошторисні документи. Ось тоді і з’ясується, яка сума буде потрібна для будівництва нового спорткомплексу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.