Середа, 29 Травня, 2024

Офіційне завершення дорожньої реконструкції на Черняховського

Із самого початку до реконструкції Черняховського одесити мали доволі неоднозначне ставлення, яке було практично незмінним протягом усього терміну проведення реконструкційних робіт. Одні вважали все це правильним і корисним рішенням, інші знайшли в цьому багато недоліків. Остаточно думки були розділені минулого тижня, коли там були встановлені сучасні світлофори, що світяться та укладена бруківка, що світиться. Адже на ці деталі також було виділено чималу грошову суму, тому одесити, яким не сподобалася ця ідея, вважали, що краще б ці гроші витратили на оновлення громадського транспорту, тому що саме розвинений громадський транспорт може впоратися із такою проблемою, як численні дорожні затори. Далі на odessa-future.

Проте, незважаючи на всі невдоволення, процес продовжувався, і 16-того листопада нарешті відбулося офіційне завершення всіх реконструкційних робіт. Відтепер вулиця є доступною для пішоходів та різного транспорту. А всі задумані у проекті нововведення знайшли своє втілення.

Про це стало відомо від віце-мера Одеси Сергія Тетюхіна.

Що ж у результаті було зроблено, чи всі плани та задуми вдалося втілити в життя, якою є користь пішоходам від усіх проведених робіт, – про все це докладніше у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на dumskaya.net.

Те, що було зроблено

Нагадуємо, що в ході реконструкційних робіт, для проведення яких місто витратило понад п’ятдесят п’ять мільйонів гривень, на території вулиці було змінено схему руху, відмежовано проїжджу частину від тротуарів за допомогою бетонних блоків, організовано паркувальні кишені, прокладено велодоріжку, оснащену підсвічуванням, а також проведено встановлення світлофорів, секції та опори яких виділяє відповідний колір.

Крім цього, в ході проведення зазначених робіт було реконструйовано вуличне освітлення, зливову каналізацію та інженерні мережі.

Основні пріоритети

За словами Тетюхіна, під час проведення реконструкційних робіт пріоритетами були безпека, доступність, мобільність. Крім того, дорожній рух намагалися планувати за допомогою сучасних інженерних розробок.

На думку чиновника, інженерні рішення значно допомогли впорядкувати пішохідний, велосипедний, автомобільний та транспортний рух.

Заходи безпеки

За допомогою невеликих бетонних надовб (боллардів) тротуари вдалося очистити від численних машин і розвантажити для пішохідного руху.

За допомогою виділеної та огородженої велосипедної доріжки вдалося убезпечити велосипедистів від автомобілів та знизити загрози дорожньо-транспортних пригод там, де розташована проїжджа частина. Громадський транспорт забезпечили під’їздами до місць зупинок.

Покладено край маневруванню та надмірній швидкості

Крім цього, за словами Тетюхіна, за допомогою звуження смуги руху вдалося обмежити для автомобілістів можливість, яка полягає в хаотичному маневруванні і знизити швидкість, якою відрізнявся транспортний потік. Розмітка є яскравою, інтуїтивною та враховує всі сучасні вимоги.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.