Вівторок, 28 Травня, 2024

Одеський головпоштамт реставруватимуть: проектну документацію буде розроблено до кінця року

Місцева архітектурна пам’ятка в особі головпоштамту, місцем розташування якої є вулиця Садова, буде відреставровано.

Проте на оновлення чекають не весь будинок, а лише фасад. Торги, де обирали проектантів, які займуться розробкою необхідної документації, виграла фірма “Архі-текстуріца”. На даний момент вона перебуває в очікуванні рішення, яке має ухвалити тендерний комітет.

Докладніше про це, у нашому сьогоднішньому матеріалі на odessa-future.com.ua, з посиланням на 8News.

Ціна питання

Ця інформація була опублікована на Прозорро 18-го січня.

Весь обсяг робіт було замовлено Одеською дирекцією “Укрпошти”, який на початку було оцінено в один мільйон сто сімдесят тисяч гривень. Переможцем було висловлено згоду щодо складання документації за один мільйон сімдесят тисяч гривень.

Крім цього, серед учасників боротьби за тендер слід виділити фірму в особі “Гіпроміста”. Вона за надання своїх послуг захотіла на дев’ять із половиною тисяч гривень більше.

Те, що потрібно зробити

Переможцю торгів необхідно здати готову проектну документацію до кінця 2022-го року. Він повинен зайнятися вивченням будівлі в архівних документах, наданням архітектурно-будівельних рішень, обстеженням технічного стану фасадної сторони, продумуванням, як перетворити його на енергоефективне, а також прорахунком суми, яка потрібна для самої реставрації.

Слід зазначити, що одеський головпоштамт уже не перший рік привертає увагу своім аварійним станом.

Періодично фасадна сторона “сипле” фрагментами, що відкололися, на тротуарну зону, тому прохід там досить небезпечний.

Відповідно до інформації з відкритих джерел, місцева архітектурна пам’ятка була побудована в нашому місті 1898-го, а розробкою проектної займалися такі архітектори, як Харламов і Домбровський.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.