Четвер, 30 Травня, 2024

Звичайний двокамерний холодильник чи Side-by-Side – що вибрати

Українці звикли користуватися звичайними двокамерними холодильниками, але зараз більш популярною стала техніка американського типу (Side-by-Side). В обох категоріях присутні дуже хороші моделі з масою переваг. Тому в покупців часто виникає закономірне питання — що вибрати?

Насправді, розв’язати проблему вибору легко. Потрібно визначити свої потреби та оцінити можливості, а саме:

  • визначити фінансовий ліміт;
  • вибрати місце для встановлення техніки;
  • прикинути, скільки продуктів потрібно розмістити в холодильній та морозильній камері;
  • визначитися з допустимою шумністю тощо.

Постарайтеся якомога ретельніше проаналізувати свою ситуацію з урахуванням максимальної кількості факторів. Це дозволить не лише купити холодильник, який відповідатиме всім вашим критеріям, а й не переплатити за непотрібні можливості та функції.

Двокамерний холодильник

Їхньою головною перевагою перед Side-by-Side є вартість. Придбати модель азіатського типу (з верхньою морозильною камерою) можна за ціною від 10000 грн, європейського типу (з нижньою морозилкою) — від 12000-14000 грн.

Асортимент представлений моделями з різними системами охолодження — статичною, динамічною та No Frost. Компресор може бути звичайним та інверторним. Рівень шуму в порівнянні з технікою американського типу нижчий і становить від 36 дБ.

Покупка такого холодильника буде єдиним правильним рішенням, якщо є проблема з дефіцитом простору на кухні. Але разом з цим і кількість продуктів, які можна розмістити в холодильній та морозильній камерах, буде меншою.

Що стосується набору функцій та режимів охолодження, а також додаткових можливостей, то тут варіанти є різні. Вибір залежить лише від розміру вашого гаманця.

Side-by-Side

Головною перевагою таких холодильників перед двокамерними аналогами є кількість корисного простору. Якщо в двокамерному середній внутрішній об’єм знаходиться в межах 400 л, то в Side-by-Side це до 700 л. Та це дозволяє не лише розмістити в них більше продуктів, а й запобігти змішуванню запахів, оскільки для кожного типу можна виділити окрему зону.

Але великий об’єм одночасно створює деякі труднощі з вибором місця встановлення техніки. Якщо ширина більшості двокамерних холодильників знаходиться в межах 60 см, то ширина Side-by-Side досягає 90-100 см і навіть більше.

Більшість представлених моделей оснащені інверторними компресорами та системами охолодження No Frost.

Також пристрої американського типу більш шумні — від 42 дБ. Тому людям, які мають щодо цього особливі критерії, потрібно добре подумати про доцільність покупки.

Щодо цін, то тут ситуація відповідна. Придбати хороший холодильник Side-by-Side дешевше, ніж за 30000 грн, навряд чи вийде.

Під час вибору пристрою, незалежно від типу, варто звертати увагу на корисний об’єм, габарити, тип компресора та системи охолодження, місце розташування морозилки, шумність, клас енергоспоживання, наявність та види додаткових функцій, потужність заморожування продуктів, час  автономного зберігання холоду (без електроенергії), покращуючих охолодження.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.