Субота, 25 Травня, 2024

«Odesa Fashion» – одеський телеканал про моду та мистецтво

Телемовлення в Одесі бере свій початок з 1940 року. Саме тоді Інститут зв’язку ім. Олександра Попова представив кафедру телебачення. Там студенти та викладачі невпинно працювали над створенням найпершого у місті телевізійного обладнання. Більше на odessa-future.com.ua.

Дебютними передачами в ефірі Одеської громадської студії телебачення стали спектаклі, покази художнього кіно та фоторепортажі. Демонструвалися вони чотири рази на тиждень та щоразу були справжньою подією для одеситів, що збиралися сім’ями біля екранів телевізорів. 

Сучасні телеканали Одеси можуть задовольнити навіть найвибагливішого глядача. Їхня кількість велика, а телепрограма дуже різноманітна.

У нашому місті транслюються й тематичні вузькопрофільні канали для тих, хто хоче вивчити тему глибше.

Наприклад, «Odesa Fashion» – телеканал про моду та культурне життя Південної Пальміри.

Історія телеканалу

Старшим братом його вважається телеканал «Odessa Fashion Channel» (OFC). Саме він першим в Одесі розповідав одеситам усе про гламурний світ моди.

У 2018 році канал «OFC» припинив своє існування, а йому на зміну прийшов «Odesa Fashion» у своєму сучасному вигляді.

Створила його одеситка Заріна Семенюк – організатор «Odesa Fashion Week». Саме вона є директором та власницею каналу.

У програмній концепції було прописано 17 годин розважального контенту, що включали передачі власного виробництва та іноземний продукт.

Канал отримав кабельну ліцензію і розпочав мовлення у двох найбільших одеських операторів – «Тенет» та «Бриз».

Амбітна одеситка та засновниця «Odesa Fashion»

Заріна Семенюк – одеситка, яка про моду знає все та навіть більше. У різні часи вона створила «Українську академію індустрії моди», організовувала Тижні моди в Одесі, започаткувала модний журнал та вищезгаданий телеканал. Заріна точно знає, як вчити моді, демонструвати її, писати та говорити про неї.

Вона знає, як робити це так, щоб про Одесу говорили далеко за її межами.

Наприклад, в 2017 році у місті був встановлений рекорд «Найдовший подіум в Україні» (612 метрів), що був занесений до Національного реєстру рекордів України.

Пізніше, 2019 року, у Реєстр попав ще один рекорд – «Найбільша кількість дизайнерів-учасників у рамках Тижня Моди» (усього 108 дизайнерів).

У 2019 році Заріна Семенюк також стала президентом «Всеукраїнської Асоціації індустрії моди» (Ukrainian Fashion Association). Ця Асоціація є об’єднанням, що створено для захисту прав та задовільнення соціальних, економічних, культурних та інших потреб людей. «Ukrainian Fashion Association» – це сприяння розвитку індустрії моди у всіх її напрямах.

Завдання та прагнення

Основна мета «Odesa Fashion» – популяризація місцевої модної індустрії. Тут можна дізнатися все про нові імена у сфері, про колекції українських дизайнерів, про тонкощі професій стиліста та дизайнера тощо.

Передачі дуже різноманітні – це реаліті-шоу, новини світу моди, пізнавальні лекції, бекстейджі та навіть програми для дитячої аудиторії.

Усі проєкти Заріни Семенюк тісно пов’язані один з одним. Тому телеглядачі завжди можуть насолодитися показами з «Odesa Fashion Week». Також на каналі транслюються зйомки для журналу «Ukrainian Fashion».

Крім того, організатори співпрацюють з іноземними колегами та отримують унікальний закордонний контент.

Канал приваблює всіх, хто пов’язаний з модною індустрією або тільки хоче стати частиною цього чудового світу. А рейтинги «Odesa Fashion» говорять про те, що модних, прогресивних та допитливих людей у нас дуже і дуже багато.

Одеська мода – явище унікальне, самобутнє та актуальне у всі часи.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.