Четвер, 30 Травня, 2024

Відновлення однієї з частин Одеського порту

Зовсім недавно у листопаді 2020 року, Одеською філією Адміністрації портів був укладений договір на планування плану про перебудови причалів №12-13 Платонівського молу, пише odessa-future.com.ua.

За даними прес-служби порту, крайній раз були проведені якісь перебудови ще в 60-і роки минулого століття, в той час ще фахівці вирішили почати великий ремонт, в зв’язку з непридатним з метою оброблення великотоннажних суден. Причиною рішення реконструкції причалу, як вирішили фахівці, зношування причальної лінії на лівому крилі Платонівського крила.

За словами Руслана Сахаутдінова, в даний період на лівому крилі молу проходять активні перевалки прокату чорних металів, чавуну, зернових і тугоплавкої глини в розмірі понад 2 мільйони тонн на рік. Ідея про перебудови Платонівського молу, дасть можливість підвищити вантажопотік у два рази, дозволить утворюватися новим складських приміщень і судам з великим водотоннажністю отримають можливість для причалювання.

У проектах до 2021 року у експертів адміністрації Одеського порту, закінчити дослідження ТЕО і здійснити повне тестування та експертизу, а до 2022 прийняття пакету документації в цілому. Якщо всі етапи проходження документів пройдуть і здійсниться фінансування, то будівництво нового проекту може наступити в завершенні в кінці 2022 року.

Платонівський мол, одна з найстаріших гідротехнічних споруд в Одеському порту. Ще в 1980 був створений спец комплекс, який експортував в пріоритеті генеральні вантажі до В’єтнаму, брав імпорт зерна та інших вантажів. На початку 90-х виробництвом Платонівського молу (причали №9-13, залізничні колії, перший поверх критого складу №10) володіє ТОВ «Новолог».

Протяжність молу на правій стороні – 277 м, на лівій стороні – 394 м, в торці – 181 м.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.