Середа, 29 Травня, 2024

“Ростдорбуду” вдасться заробляти на дорозі Одеського порту: йдеться про нечувані суми

Днями стало відомо про те, що Одеська обласна Служба, основним напрямком діяльності якої є автомобільні дороги, 9-го грудня організувала ще один тендер щодо купівлі робіт, внаслідок яких буде збудовано дорогу в портовій зоні. Її прокладання “Ростдорбудом” (фірмою, пов’язаною з чинним міським головою Одеси) здійснюється через територію зрошувальних полів.

Докладніше про суми, заплановані роботи та тендерні деталі – у нашому сьогоднішньому матеріалі на odessa-future, з посиланням на dumskaya.net.

Підрахунки проведені

Відповідно до даних тендеру, проведення всього обсягу додаткових робіт обійдеться в один мільярд дев’яносто сім мільйонів двісті тридцять дев’ять тисяч гривень.

Перелік запланованих робіт

Проведення дозакупівлі знадобилося через те, що у багатьох розроблених та наданих проектних документах було знайдено недоліки, і навіть виникла потреба у тому, щоб провести роботи, які внесли у початкову документацію.

“Ростдобудом” будуть проведені роботи, які призведуть до того, що: естакадні закруглення, з точніше їхній радіус буде збільшено, буде передбачена перехідно-швидкісна смуга, буде скориговано земляне полотно. Також облаштують тимчасову технічну дорогу та майданчик, де зберігатимуться будівельні матеріали, забезпечення відведення води від естакадного місця розташування тощо.

Абсолютний переможець

Проведення тендера не супроводжувалося конкуренцією – фірмою, якою здійснюється виконання робіт, в автоматичному режимі було отримано допоміжні кошти у тому, щоб розширити будівництво.

З датою вже визначились

Здача об’єкта має відбутися 31-го грудня 2022-го.

Коротка довідка

Нагадуємо, що лютий 2021-го ознаменувався перемогою “Ростдорбуду” у тендері щодо виконання будівельних робіт щодо дороги, яка коштуватиме понад два мільярди гривень.

За допомогою збудованої дороги відбудеться продовження тих проектних ідей, які були розроблені ще в 1990-х, і стосувалися виведення за рамки житлової території вантажних машин, які їдуть у напрямку до портової зони та звідти.

Крім цього, таке рішення дозволить вантажному транспорту не опинятися у місці розташування “сухого порту” “Євротерміналу” (організація), яким стягується з водіїв оплата за надання певних “послуг” (фактично за те, щоб проїхати).

У лютому місяці поточного року конкуренцію “Ростдорбуду” склали організації, представлені “Еліт-будом”, “Автомагістраллю Південь” та “Онурою” (будфірма Туреччини).

Дві із зазначених фірм майже одразу отримали відмови внаслідок того, що в документації, яку вони подали, були порушення, – “Еліт-Буд” не мав необхідних сертифікатів, які повинні були підтвердити стандарти якості, а турецькою фірмою під час оформлення документів було порушено мовні норми.

А “Автомагістралем” була просто програна конкурентна боротьба – “Ростдорбудом” була запропонована ціна, яка виявилася значно вищою.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.