Четвер, 30 Травня, 2024

В Одеській мерії вирішили будувати під’їзд до портової території: люди, швидше за все, будуть відселені

Одесити, які проживають там, де заплановано будівництво та знаходиться санітарно-захисна зона дороги, що веде до місця розташування Одеського морського порту, будуть відселені. Адже перші кроки з будівництва майбутньої автомобільної дороги були зроблені ще наприкінці 2021-го, а розмови про те, що створити нову дорогу до портовоі зони, йшли вже доволі давно. І ось, як тепер стало зрозумілим, щільніше до робіт перейдуть вже в 2022-му, пише odessa-future.com.ua.

Докладніше про те, що планується зробити, що вже зроблено, за чий рахунок будуть проводитися будівельні роботи, а також про те, хто займатиметься втіленням проектних планів, – у нашому сьогоднішньому матеріалі з посиланням на www.dumskaya.net.

Вже оприлюднили

Оприлюднення відповідного проекту рішення Виконавчого комітету вже проведено і його можна побачити на сайті Міської ради.

Що входить до планів?

Планується створення комісії, яка займатиметься питаннями відселення та виплатами компенсацій одеситам, які є власниками будинкових споруд через будівництво автомобільної дороги.

Комісією будуть визначені особи, а також подробиці порядку та умов, відповідно до яких відбуватиметься відділення та виплата компенсацій.

За чий рахунок?

Виконкомом висловлено пропозиції щодо визначення управління з капітального будівництва при Одеській міській раді як виконавець заходів щодо відділення за рахунок грошей, що надходять від Одеської обласної Служби з автомобільних доріг.

Так, за допомогою цих коштів планується придбання нового житла для одеситів, які будуть відселені.

Альтернатива тому, що існує

Нагадуємо, що початком нової шестисмугової дороги до портової зони стане Об’їзна і вона перетвориться на альтернативу тій трасі, яка вже існує – після того, як роботи будуть завершені, у вантажних автомобілів з’явиться можливість попадання в портову зону, об’їжджаючи місце “Євротерміналу” (компанія , яка розташована недалеко), адже вона багато років займається увагою з кожного перевізника проїзної плати.

Що також буде зроблено?

Говорячи про довжину, то нова траса буде розташована на п’яти із зайвим кілометрах. У плани також входить будівництво естакади, обладнання відстійника для великогабаритних машин (де зможуть одночасно розміститися триста автомобілів) та майданчики, де зважуватимуть машини в процесі руху.

Хто займеться роботами?

Кошти на процес будівництва виділили відповідно до умов проекту “Велике будівництво” з державної скарбниці.

Ведення робіт доручили “Ростдорбуду”, компанії, власниками якої є партнери одеського міського голови, як і “Євротермінала”, хоча Геннадієм Леонідовичем заперечується його ставлення до фірми.

Листопад 2021-го ознаменувався установкою на території майбутньої дороги, яка вестиме до місця розташування Одеського морського торговельного порту, перших опорних частин, що належать до майбутньої естакади.

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.