Четвер, 30 Травня, 2024

Янголи добрих справ на Дерибасівській готуються до роботи

 

Резиденція добра планує розпочати свою роботу ввечері 21-го грудня, повідомляє Odessa-future.

Напроти Міського саду йде активна підготовка до відкриття проекту, повідомляє один з організаторів заходу. Встановлюються реквізити, розгортається торгівельний павільйон. Волонтери цього року приготували спеціальну розважальну програму, що має мету привернути ще більшу кількість людей. В програму входять проведення різноманітних майстер-класів, колядкового марафону, постановка новорічних та різдвяних вистав. Організатори розповіли, що ярмарка не має однієї конкретної цілі збору коштів, натомість вона проводить одразу чотири окремих благодійних проекти, долучитись до яких може кожен:

  • «Добрий гість»  – акція проводиться для збору їжі та продуктів малозабезпеченим та людям похилого віку. Добровольці мають змогу залишити волонтерам продуктові пакети, а ті вже самостійно розносять їх особам, що перебувають за межами бідності.
  • «Друге життя ваших речей» – популярна в Одесі акція. Організатори вирішили прив’язати її до свята, адже за традицією, перед Новим роком прийнято викидати всі старі речі. Одесити можуть приносити одяг та взуття, що знаходиться в належному стані, які потім підуть малозабезпеченим, або в дитячі будинки
  • «Особливе Різдво» – для особливих дітей. В місті проживає багато дітей з обмеженими можливостями. Бажаючі мають змогу порадувати таких, принісши якийсь невеличкий подарунок – іграшки, канцелярію, сувеніри, книги. З таких дрібниць будуть складені й передані подарункові набори особливим дітям.
  • «Збери добрий подарунок». Мешканці дитячих будинків, котрі часто відвідують організатори, залишили волонтерам свої бажання на Новий рік. Допомогти їх хоча б частково виконати може кожен, звернувшись на ярмаркову локацію

Нагадаємо, що «Резиденція добра» проводиться в Одесі уже 25-тий рік поспіль. Відвідати ярмарку можна до 30-го грудня. Волонтери працюватимуть з 10:00 ранку до 10:00 вечора.

                                                                                 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.