Середа, 29 Травня, 2024

Ремонт поблизу Привозу: що змінилося?

Нещодавно ремонт території біля самого знаменитого ринку Одеси закінчився. Дорога там уже доступна для проїзду, та й локація у цілому значно змінилася, що видно неозброєним оком. Нехай проект і запізнився на півтора місяці, його реалізація різко контрастує з тим, що було раніше, пише odessa-future.com.ua.

Отже, згадаємо, якою була ця територія до ремонту, згадаємо труднощі ремонту і подивимося на те, як все виглядає зараз.

Війни до та під час ремонту: влада проти торгівельників і навпаки

Територія Катерининської вулиці до змін була досить завантаженою і недоглянутою. І так було зрозуміло, що дорожнє покриття потребувало капітального оновлення, але нарівні з цим проїжджу та пішохідну частину також перекривали торговці, які розгортали свій бізнес з дозволами або без.

Через стихійну торгівлю та недосконалості проїжджої частини рух постійно було ускладнено, і машини штовхалися у довгих заторах. Крім цієї проблеми, від вуличних торгівельників була ще одна проблема — сміття постійно розносилося вітром по всій вулиці, що аж ніяк не робило внесок в естетичну складову міста.

Незважаючи на те, що протистояння торгівельників з владою було особливо помітним у недавній період, насправді ця «війна» тривала вже багато років. Одна зі спроб влади скасувати стихійний ринок одного разу закінчилася-таки відходом підприємців, правда, ті у відповідь «напакостили», залишивши величезну кількість відходів за собою.

Звичайно, потім все відновилося. І ось, чергове рішення міської ради: реконструювати вулицю, а особливо зайнятися територією поблизу Привозу і все-таки закінчити проблему вуличної торгівлі.

Початок травня ознаменувався для самого популярного ринку Одеси протестом торговців, які перекривали вулицю. Деякі підприємці говорили про важливість подібних ринків, тому що їхнє закриття призведе до збільшення імпорту і продажу тих же товарів втридорога.

Бачення ситуації владою не змінилося, і було прийнято рішення ремонтувати ділянку. Все повинно було закінчитися 15 червня, але закінчилося зовсім недавно. Отже, що ж змінилося?

Нова Катерининська

Дорога стала доступна 31 червня. Благоустрій території не закінчився на одній зміні дорожнього покриття.

Що дійсно вибивається з системи доріг Одеси, так це те, що на проїжджій частині з’явилися спеціальні смуги для громадського транспорту. Смуга для маршрутних таксі якраз розташовується на тому місці, де раніше розгорталися намети стихійних торговців квітами.

Ще одне нововведення, яке було б корисно встановити у більшій кількості місць в Одесі — острівці безпеки для пішоходів.

Незважаючи на відкритість проїжджої частини, вулиця все ще виглядає недобудованою. До сих пір є будівельний паркан, та й в цілому територія виглядає досить «блякло» в першу чергу через відсутність рослинності.

Звичайно, місцями є деревця, проте вони не дають тіні, і взагалі ділянка вийшла дуже «бетонною». Цю проблему влада пообіцяла також виправити, незабаром висадивши дерева біля нового торгового центру.

До слова, стихійної парковки не буде. Смуга для громадського транспорту зробила організацію цього об’єкта неможливою. Але паркувальні місця повинні з’явитися на території нового торгового центру.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.