Субота, 25 Травня, 2024

Палац спорту: нові подробиці про майбутню реконструкцію

Щодо одеського Палацу спорту вже не перший рік збираються проводити реконструкцію. Але внаслідок масштабності та дорожнечі цього проекту, він постійно відкладається, плавно перетікаючи з року у рік, пише odessa-future.com.ua.

Управління Одеської обласної ради, яке займається майновими відносинами, займається пошуком фірми, яка зможе розробити проектну документацію та прорахувати кошторис майбутніх ремонтних робіт. Задля цього обласний бюджет готовий виділити близько дванадцяти мільйонів гривень.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на 8News.

Спочатку потрібно знайти підрядника

Управлінням 10-го листопада на Прозорро (сайт державних закупівель) було опубліковано оголошення, де йдеться про те, що для зазначеного проекту потрібен підрядник.

Переможця буде обрано 30-го листопада.

Обов’язкові роботи

Тендерна документація свідчить, що переможець аукціону має провести обстеження будівлі з фото- та відеофіксацією, а також не забути про топографогеодезичну зйомку та інженерно-геологічні дослідження.

Те, що потрібно враховувати

Якщо говорити про сам проект, то в ньому має враховуватися, що об’єкт у вигляді Палацу спорту є багатофункціональним комплексом, де планується проведення тренувань, а також національних та міжнародних змагань з різних видів спорту, серед яких можна виділити: хокей, фігурне катання, керлінг , баскетбол, волейбол, гандбол, міні-футбол, спортивну та художню гімнастику, танці, силові види спорту та єдиноборства.Окрім цього, розробників просять не забути про те, що потрібно передбачити, щоб у приміщенні можна було проводити концертно-культурні масові заходи, виставки та форуми.

Те, що має вийти в результаті

На сьогоднішній день відомим є той факт, що після реконструкції знаменитий одеський спортивний об’єкт перетвориться на двоповерхову споруду та буде розрахований на три тисячі глядачів. Якщо говорити про загальну площу об’єкта, то вона становитиме понад п’ятнадцять тисяч квадратних метрів.

Зовнішні роботи

Також планується провести посилення несучих конструкцій будівлі, заміну всіх інженерних мереж, осучаснення фасаду, благоустрій прилеглої території з огляду на інклюзивні потреби, організацію паркування, де свої автомобілі зможуть залишати як співробітники, так і відвідувачі.

Проведення реконструкції планується одноетапне. Крім цього, документація вказує на те, що термін експлуатації об’єкта після завершення ремонтних робіт розрахований на п’ятдесят-вісімдесят років.

Паркувальний аспект

Говорячи про паркування, яке на даний момент розташоване поруч із Палацом спорту, то в найближчі терміни замість нього “Стіконом” (будівельною компанією) буде розпочато зведення чотириповерхового паркінгу.

Усі необхідні дозволи компанією було отримано в столиці. Роботи були замовлені Одеською обласною радою, якій буде видано двадцять автомісць, а інші сто вісімдесят залишить собі забудовник.

Фото: 8News

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.