Понеділок, 27 Травня, 2024

Реконструкція Одеського порту

Вже на початок осені було завершено реконструкцію першої черги причалу №7 Карантинній гавані. У другій половині жовтня компанія-підрядник почала виконувати загальнобудівельні роботи на 2-му відправною комплексі, пише “odessa-future.com.ua“.

Адміністрація Одеського порту підкреслює, що ефективна реалізація проекту реконструкції причалу №7 багато значить заради підтримки конкурентоспроможності компанії в контексті підтримки гідротехнічної інфраструктури в належному стані. 

Керівник адміністрації Одеського порту Руслан Сахаутдінов розповідає: «Проблема в тому, що згідно з об’єктивними обставинами в порту з 2014 року не вводилися в експлуатацію великі гідротехнічні споруди, будь то новітні причали або відновлені. В такому випадку, розрив склав 6 років. В цей період керівництво порту здійснить важливий інвестиційний план згідно оновленню гідротехнічної інфраструктури компанії. В першу чергу, нам слід закінчити план перебудови максимально по протяжності причалу порту. 2-ий пусковий комплекс причалу №7 – це 233 погонних метра причального фронту. Ми зобов’язані його завершити і повернути в промисловий оборот перевалки вантажів уже в завершенні подальшого року». 

Сахаутдінов підкреслює, що ще в жовтні почалися роботи в цьому районі порту. Було завантажено на кінець жовтня 55 з 66 паль. Діаметр разом з довжиною кожної – 1420 міліметрів приблизно 33 метри відповідно. 

В один час з облаштуванням пальового ряду, в свою чергу демонтують залізничні колії. Вже на початок січня робочі приступлять до нового етапу робіт – облаштування лицьовій шпунтової стінки, яка буде розділяти причал від власної акваторії.

 Реконструкція 7-го причалу Одеського порту здійснюють за договором з ДП «Амру». Повна вартість цього проекту – 1 млрд 66 млн грн.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.