Неділя, 26 Травня, 2024

Проблемні сусіди або явище антисемітизму в одеській комуналці

Одна зі звичайних одеських родин ось вже впродовж останніх декількох років потерпає від сусідів, які у прямому розумінні цього слова вчиняють по відношенню до них утиски за національною ознакою, пише odessa-future.com.ua.

Йдеться про сім’ю, що складається з матері та малолітньої доньки, які проживають в комунальній квартирі на вулиці Єврейській.

А все починалося…

Жінка розповідає, що вона народилася і виросла в цій квартирі, і завжди все було в порядку, а в її родини ніколи не було конфліктів ні з ким з мешканців, поки в сусідній квартирі не оселилися нові мешканці.

За словами одеситки, бабуся і двоє дорослих онуків, які живуть в сусідній квартирі нескінченно знущаються з неї та з її доньки.

«Коли вони лише переїхали, все було нормально. Більше того, я їм на перший час допомагала облаштуватися і навіть деякі речі їм віддала, аби вони нічого не купували. Але потім їх, немов підмінили. Мабуть, добро і справді ніхто не пам’ятає», – зізнається жінка.

Не соромляться навіть покійних!

Одеситка розповідає, що, коли ще була жива її мати, то діставалося і їй.

Жінка, незадовго до смерті сильно хворіла, і все доходило до того, що вона боялася зайвий раз вийти на кухню або піти до вбиральні.

«Мама дуже нервувала із цього приводу. І я вважаю, що є і їхня частка провини у смерті моєї матері», – говорить жінка.

За словами одеситки, всі їх з донькою родичі проживають в Ізраїлі, а тут, окрім її покійної матері, в неї нікого не було.

«Моя поліція мене береже»

Вони не один раз зверталися до поліції, але реакції не надійшло жодної.

«Вони постійно вказують нам на те, що ми «жиди», періодично виливаються помиї нам під двері. Одесу також вони називають «бидлячим» жидівським містом. А її старший онук поводиться просто неприпустимо і постійно ображає мене і дитину», – скаржиться жінка.

Одеситка говорить, що нічого не може зробити, адже у злощасної сусідки двоє дорослих онуків, а вона одна з малолітньою донькою.

До того ж, за словами жінки, вона боїться, що якщо вона почне вступати з ними у конфлікт, то агресивно налаштований старший онук сусідки може, у її відсутність, щось зробити з її донькою, коли та повернеться зі школи.

«Дійшло вже до абсурду, – дитина боїться йти додому. Я теж працюю вчителем, і після уроків моя донька, щоб не йти додому, приходить до мене, і чекає, щоб разом йти додому», – розповідає одеситка.

Окрім цього, жінка розповідає, що жорстокість і безсердечність сусідів доходить до того, що коли Швидка забирала її, вже мертву матір, сусіди намагалися спровокувати жінку, і стали глузувати з її горя і над покійною.

Висновки

  Загалом, допомогти і захистити цю жінку і її дитину просто нікому. Хоча начебто у нас є поліція, до якої не раз зверталася бідна жінка. І начебто зрозуміло, що це яскравий випадок антисемітизму. І начебто у нас в країні дуже шанують і беруть за зразок європейське законодавство і європейську судову практику.

Хоча, важко собі навіть уявити, щоб подібне сталося в будь-якій з держав Європи…

Дуже шкода, що в нашому місті, останнім часом, стало дуже багато людей, невдоволених Одесою і її корінними жителями, які чомусь вирішили, що їм можна так безсовісно і нахабно ображати останніх.

У зв’язку з цим, їх так і хочеться спитати : « Шановні,  Ви хіба не знали, що приїжджаєте до багатонаціонального міста, в якому споконвіків мирно спільно проживали абсолютно різні національності?!» Якщо знали, тоді хто Вам давав право ображати людей і місто?! А якщо ні, тоді, що Вас тут ще тримає?!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.