П’ятниця, 19 Квітня, 2024

На вулиці Шклярука відбулася незвичайна операція комунальних служб

Кілька днів тому жителі вулиці Шклярука звернули увагу на те, що з однієї з квартир долинає гавкіт собак, замкнених на балконі, а господиня потрапляє додому через свій балкон другого поверху, піднімаючись сходами, бо підступи до вхідних дверей із парадної завалені мотлохом. Сусіди по дому та по кварталу назвали жінку “Мадам Плюшкіна” (Пам’ятаєте у “Мертвих душах” був персонаж Плюшкін? Чи не родичка того самого гоголівського персонажа наша одеситка?). Сходи, як з’ясувалося, вона запозичила у сусідньому дворі. Далі на odessa-future.

Хто мешкає у таємничій квартирі-смітнику

Згодом сусіди з’ясували, що мешкає дама з братом, 86-річною матір’ю та невеликою зграєю собак в однокімнатній квартирі площею 30 “квадратів”. Мама “мадам Плюшкіної” вже давно не виходить на вулицю, оскільки у неї серйозна травма ноги і серйозне виснаження. Якийсь час сусіди припускали, що вона померла, а діти це приховують заради отримання її пенсії.

Днями з’ясувалося, що жінка жива, хоч і не зовсім здорова; а за адресою неформального пункту збору сміття, яке виникло в одеській квартирі, навідалися 10 листопада представники комунальних служб, яких вона відмовилася впускати у квартиру. Коли ж доступ було отримано, вони почали вигрібати сміття, накопичене за багато місяців – всього зібралося три КАМАЗи: безліч штанів, спідньої білизни, теплого одягу, у тому числі і дитячого асортименту, косметика, книжкові видання. Жінку із квартири витягли та відправили до спецустанови для душевнохворих, її 86-річну матір доправили до лікарні, а чотирилапих вихованців відправили на стерилізацію. Зазначимо, що обидві жінки сприйняли прохання про їхнє транспортування до профільних установ із опором.

Під час “очисної” операції з’ясувалося, що брат старички працює двірником. Він же повідомив, що йому не подобається поведінка сестри, яка зносила скрізь сміття, він не мав сили боротися з нею.

Журналісти, які приїхали на місце незвичайного інциденту, дізналися, що житло “мадам Плюшкіної” очищають від сміття не вперше, останній раз був лише кілька місяців тому.

Після закінчення операції зі звільнення квартири від сміття та відходів життєдіяльності собак із двору виїхав кортеж КАМАЗів, та машин, які весли: “Плюшкіну” – до психіатричної лікарні, а її мати – до звичайної клінічної лікарні.

86-річна голова сімейства, вже перебуваючи на ношах, кричала, намагаючись вирватися. Одна її нога була ретельно перемотана, а обидві кінцівки були синього кольору. Жінка попросила дати їй воду і жадібно випила 2 літри рідини. Сусіди кажуть, що операції з вивезення сміття відбуваються регулярно, а повернувшись додому, господині візьмуться за старе.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.