Субота, 25 Травня, 2024

В Одесі триває розробка схеми теплопостачання міста

Розвинена система теплопостачання дуже важлива і необхідна для кожного міста. Адже тільки налагоджена робота системи подачі тепла може забезпечити якісне, сучасне і регульоване теплопостачання в міські будинки. Далі на odessa-future.

Отримати такий результат можна тільки за допомогою проведення регулярних ремонтних і дослідницьких робіт, які дозволять всій міській системі теплопостачання довгий час перебувати в гарному стані і відповідати реаліям сьогоднішнього дня.

У нашому місті питання поліпшення одеської системи теплопостачання було актуальним протягом досить довгого періоду часу. Але нещодавно міська влада нарешті вирішила грунтовно “взятися” за це питання, про що і піде мова в нашому сьогоднішньому матеріалі.

Гарні новини

Директор комунального підприємства “Теплопостачання міста Одеси”, Анна Позднякова, розповіла, що ще в минулому році в нашому місті стартувало проведення робіт по розробці схеми теплопостачання міста.

Директор комунального підприємства повідомила, що роботи проводить компанія, яка виграла тендер на проведення робіт по втіленню плану щодо розробки схеми подачі тепла для Одеси. Дана компанія раніше вже мала досвід в проведенні такого роду робіт, адже вона вже розробляла аналогічний документ для Києва.

Що нам це дасть ?!

За словами Анни Позднякової, отримавши нову схему теплопостачання, ми зможемо отримувати актуальну інформацію та дані про поточний стан одеських тепломереж.

Директор комунального підприємства “Теплопостачання міста Одеси” відзначає, що дана схема буде являти собою документ, який дозволить підприємству розраховувати на залучення кредитів від міжнародних компаній.

“Це було недавно, це було давно …”

За словами керівника зазначеного комунального підприємства, Анни Позднякової, останній раз, коли для нашого міста розроблялася схема теплопостачання, був ще в далекому 1985-тому році. А термін дії даного документа підійшов до кінця в 1995-тому. І з того моменту всі розмови про поліпшення роботи і якості нашої системи теплопостачання залишалися тільки розмовами, що, власне, і послужило причиною виникнення проблем в сфері теплової енергетики Одеси, з якими ми постійно маємо справу.

Коли очікувати результату?

Завершення робіт по розробці нової схеми теплопостачання Одеси планується на середину 2021-го року, приблизно до кінця весни.

Ми раді, що проблема застарілої системи теплопостачання нашого міста нарешті наближається до свого рішення.

Адже перспективи, які можуть відкритися перед підприємством, що відповідає за теплопостачання нашого міста, дуже багатообіцяючі і обнадійливі.

Сподіваємося, що всі плани і задуми місцевої одеської влади, в особі згаданого підприємства, знайдуть свої найпозитивніші втілення і Одеса таки отримає нову, сучасну, налагоджену, надійну, якісну і поліпшену систему теплопостачання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.