Середа, 29 Травня, 2024

Про переваги придбання одеських новобудов

На адресу одеських новобудов надходить величезна кількість невдоволення і більшість з цього, звичайно, є цілком обґрунтованим і заслуженим, однак, як і в будь-якому іншому питанні, тут можна знайти і деякі позитивні аспекти. 

У нашому матеріалі на odessa-future, з посиланням на myod.info, ми як раз хотіли б це зробити і розповісти вам, що ж хорошого в придбанні квартир в новобудовах. 

Про ціну питання 

Основною перевагою новобудов є вартість. Придбати квартиру на етапі, коли тільки закладають фундамент можна практично в кілька разів дешевше, ніж якби ви купували аналогічне житло старого фонду. 

А якщо додати ще умови розстрочки від будівельника, де мінімальна комісія до семирічного терміну, то перспектива переїзду від мами з татом стає вельми серйозною. 

Тому немає нічого дивного в тому, що молодими сім’ями часто розглядаються новобудови для того, щоб придбати квартиру. І вони готові почекати пару років до того моменту, коли будинок буде зданий, а потім ще протягом декількох років займатися виплатою іпотеки або розстрочки. 

Оплата всієї суми відразу для багатьох є непосильним завданням, яка для сімейного бюджету неможлива. 

Про матеріали

Матеріалами для переваги новобудов є сучасні будівельні та оздоблювальні зразки, які наділені якістю відмінно тримати тепло. Нова квартира може порадувати ціною за опалювальні послуги в зимовий час, – вона може бути в кілька разів менше, на відміну від вторинного житла.

Утеплення вікон за допомогою вати або додаткові електрорадіатори вам тепер не знадобляться. 

Найімовірніше, зима пройде у вас з відкритими кватирками, і мінімальними показниками на батарейних регуляторах. 

Газобетонні блоки, які служать суміжними стінами дають можливість перепланування квартири на свій смак. 

Старі будинки, і висотки, зокрема, які були побудовані в радянський період, не дають такого шансу. 

Якщо придбати велику однокімнатну квартиру в новому будинку , її з легкістю можна переробити і ви станете власником двокімнатної квартири. І навпаки – знесення зайвих стін забезпечить вас комфортною студією. 

Про безпеку 

Важливою деталлю в житлі є критерій безпеки. 

Зазвичай, нові комплекси оснащені такими бонусами, як відеокамери, шлагбауми, охоронні пости або підключення до пульту охоронних служб. 

Парадні оснащені працюючими лампочками, вулиці – палаючими ліхтарями, а наявність деякої віддаленості від основної дороги не дає можливості потрапляння “випадкових” осіб на територію двору. 

Житлові комплекси дуже захищаються від сторонніх чинників, тому власники квартир можуть залишити велосипед і візок прямо біля своїх під’їздів і сміливо йти займатися своїми справами. 

Для людей певний рівень безпеки стає звичним і вони більше не хвилюються за свої речі, які можуть вкрасти. 

Про автономність

Новобудови в своїй більшості наділені якістю відносної незалежності від будь-якоі міської служби.

Своя котельня і генератор дають гарантію, що в разі відключення світла по всьому району, то ліфти будуть як і раніше працювати, за допомогою насосів стосуватиметься вода, а рівень температури в квартирах не стане нижче. 

Про мінуси і недосконалості 

Ми вже говорили, що кожна новобудова не позбавлена ​​мінусів, так як нічого ідеального в цьому світі немає. Звичайно, рієлтор буде говорити вам, що все прекрасно, але це, звичайно ж, не так. 

Найочевиднішим є те, що: 

  1. як правило, відсутня соціальна інфраструктура (школи, садочки);
  2. наявність пробок; 
  3. наявність катастрофічної нестачі паркингових місць; 
  4. великий рівень потенційної районної геттизаціі і точкової забудови висотними будинками; 
  5. до урбаністичних норм ще, як правило, дуже далеко. 

Це ми не торкнулися ще знищення історичних ареалів, якщо забудовнику приходить в голову зводити висотний будинок в центральній частині міста. 

До того ж, житло, яке на даний момент займає лідируючі позиції ринку, найчастіше є не таким комфортним і уходенним, як нові будинки. 

Будівлі радянських “чешок” і хрущовок на самому початку повинні були виконувати суто соціальні завдання, які полягали в розселенні за короткий час людей, без будь-якої турботи про зручності . А більшість історичних будівель, у яких відсутній належний догляд, все більше стають непридатними, і мають шанси дуже скоро перетворитися на руїни. 

Одеське житло наділене величезною кількістю проблемних аспектів, щоб не звертати на них уваги. 

Високі ціни за квадратні метри часто нічим не обґрунтовуються, крім переваги, яким є географічне розташування. 

Тому нові житлові споруди можна розглядати не тільки з точки зору явного і точного негатива, яким оповите це питання. Тут цілком можна знайти позитивні моменти, які, власне, і залучають потенційних покупців такого житла. 

Крім того, не потрібно забувати про те, що вся справа смаку і переваг. Хтось постійно тяжіє до нового і сучасного, а когось цілком влаштовує їх затишна і звична “чешка” або ж стандартний будинок в приватному секторі. 

Просто в цьому питанні потрібно довіряти самому собі і не дуже покладатися на те , що говорять забудовники та рієлтори, тому що їх головною метою є продаж і заробіток, а потім, придбавши те чи інше житло, ви можете зіткнутися з неприємними “сюрпризами”, які під час покупки ви, внаслідок поспіху або надмірної довірливості, не помітили. 

Тому уважність і вдумливість є добрими помічниками під час вибору нерухомості. 

Так що суперечка щодо того, що краще, однозначно є безглуздим, тому що це саме “краще” у кожного своє, і кожен точно знає, що потрібно саме йому. 

Головне, в будь-якій темі і в будь-якому питанні поважати думку оточуючих, і тоді у відповідь ви напевно отримаєте те саме.

Фото: myod.info

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.