Середа, 29 Травня, 2024

Протест на “Райдужному”: мешканці не хочуть дворівневий паркінг

Багатостраждальний житловий масив, розташований поряд з Одесою, відзначився черговим скандалом – місцева автостоянка стала місцем зведення об’єкта, що представлений дворівневим паркінгом.

Люди, які живуть по сусідству зі стоянкою виражають категоричні опори, – вони вважають, що будівельні роботи є незаконними та такими, що можуть порушити цілісність будинкових споруд.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі odessa-future, з посиланням на dumskaya.net.

Чим незадоволені?

У четвер, 16-го грудня у житловому масиві було проведено мітинг. Одесити прийшли на територію автостоянки, щоб вимагати подання документів на процес будівництва.

За словами місцевої жительки Катерини, напередодні рано-вранці вони прокинулися від звуків працюючого екскаватора. Паркан перекрив доступ до пожежного під’їзду до будинкової споруди, і у людей у ​​прямому сенсі слова тріщали стіни від роботи екскаватора.

Документація є

До обурених людей вийшов один із юристів, яким було надано копії документації, серед яких був дозвіл на будівництво, а також проектна експертиза.

Здійснення будівництва було замовлено “Руніком-інвестом”, компанією, яка займалася будівництвом “Райдужного-1” та “Райдужного-2”.

Потрібний процес

За словами юриста, завдяки будівництву паркінгу з’являться додаткові місця для паркування (близько ста вісімдесяти), що є вкрай необхідним для мікрорайону.

Все одно не вірять

Проте, за словами місцевих жителів, вони впевнені, що процес будівництва є незаконним і хочуть звернутися зі скаргою до представників керівництва Таїровської територіальної громади (зазначений житловий масив є її частиною), і якщо це нічого не дасть, тоді, як стверджують одесити, наступна інстанція – суд.

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.