Середа, 12 Червня, 2024

Під Соборною площею розроблять проєкт паркінгу

На черговій сесії міської ради Одеси депутати проголосували за актуальність розробки проєкту паркінгу, розташованого в історичному центрі міста – під Соборною площею. Дізнатись більше тут odessa-future.

Насамперед будуть виділені кошти у сумі 500 тис грн на розробку проєктної документації для підземного паркування. За словами віце-мера Одеси, Михайла Кучука, такий паркінг зможе вмістити до 450 машин. Паркування матиме в’їзди з двох сторін, а роботи з його будівництва планують проводити виключно під землею, не торкаючись території вулиць по периметру Соборної площі. Яку суму коштуватиме місту такий паркінг – поки що невідомо, проте депутат міської ради, Петро Обухов, прокоментував, що може йтися приблизно про 300 млн. грн.

Зараз у центрі Одеси немає жодного паркінгу, тоді як тисячі одеситів щодня з’їжджаються сюди на роботу, паркуючи автомобілі не лише на узбіччях проїжджої частини дороги, а й на тротуарах. Паркінг з одного боку допоможе розвантажити частину доріг від припаркованих авто, але з іншого – може стати стимулом більшій кількості мешканців пересуватися на власному транспорті та спровокує ще більші затори.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.