Субота, 25 Травня, 2024

В Отраді з’явиться п’ятиповерхівка: Київ уже все схвалив

В Одесі продовжується процес масового переходу приморської зони у приватні руки, пише odessa-future.com.ua.

Так, нещодавно стало відомо, що однією з компаній, яка є власником дворівневого паркінгу на вулиці Азарова, виражений явний намір щодо будівництва п’ятиповерхової будівлі прямо на території схилів над пляжною зоною Отради. Найімовірніше, майбутній об’єкт буде готелем.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на 8News.

Дозвільна документація вже видана

Майбутній об’єкт відноситься до класу з найнебезпечнішими наслідками – СС3, що означає, що одночасно він вміщатиме в себе більше чотирьохсот людей (тільки персонал, виходячи з документів, складатиметься з шістдесяти п’яти співробітників).

Тому дозвільна документація на подібні об’єкти видається у Києві.

І незважаючи на те, що 27-го жовтня комерсанти отримали відмову у видачі подібних документів, вони вирішили не здаватися і спробувати ще раз. І ось, цього разу Київ їм видав заповітний дозвіл.

Трохи докладніше про об’єкт

Виходячи із документації, компанія планує будівництво п’ятиповерхової будівлі, де буде один цокольний поверх. Усі приміщення займатимуть площу трохи більше шістнадцяти із половиною тисяч квадратних метрів.

Якщо говорити про цільове призначення земельної ділянки, то вона передбачає експлуатацію та обслуговування нежитлової споруди паркінгу.

Міським архітектурним департаментом було здійснено видачу містобудівних умов та обмежень ще 2020-го.

З чого все починалося

Справедливо відзначити, що питання з цим паркуванням не перестає бути актуальним вже не перший рік.

В 2010-му воно було побудоване “Кінканом”, фірмою, однією з засновників якої була громадянка Калмикова, яка, на даний момент, входить до засновників вищезгаданої компанії, яка має намір зайнятися будівництвом п’ятиповерхівки.

Виходячи з проектної документації, цей об’єкт є дворівневим паркінгом, де одночасно можуть розташуватися триста сорок автомобілів. Площа паркінгу досягає трохи більше семи з половиною квадратних метрів.

Дозвільна документація на проект паркінгу фірмою була отримана ще в 2007-му, а через 3 роки почалися будівельні роботи, проте дозвіл на проведення робіт і право користування землею так і не було отримано.

В свою чергу, представники прокуратури намагалися припинити роботи фірми на цій ділянці, проте ці спроби не мали успіху.

Так, першою та другою судовими інстанціями було визнано право власності на паркувальний об’єкт за “Кінканом”, проте представники прокуратури домоглися того, що ці рішення були скасовані Вищим господарським судом і відправили провадження на етап нового розгляду.

У той час, як тривав судовий процес, бізнесменами було проведено оформлення права власності на паркування та продаж його сьогоднішньому замовнику будівництва.

Судовим інстанціям довелося лише реалізувати констатацію факту, що майно було передано на законних підставах.

Фото: 8News

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.