Середа, 29 Травня, 2024

ДАБК анонсував демонтаж огорожі нахалбуду на 194 причалі

З початку 2022 року в соціальних мережах з’являються гнівні пости про незаконне будівництво, яке ведеться в районі 7-ї Пересипської, на території 194 причалу. Більше подробиць тут odessa-future.

Реагуючи на зростаючі обурення, начальник ДАБК Олександр Авдєєв прокоментував у себе на сторінці Фейсбук цю ситуацію.

За його словами, будівництво біля кромки води почалося ще восени 2020 року. Територію причалу у вересні незаконно обнесли парканом і приступили до заливання фундаменту. Тоді ж було проведено дослідження території спеціальною комісією, яка зафіксувала початок будівництва першого поверху приміщень. ДАБК розіслав до правоохоронних органів листи про відкриття кримінального провадження. Будівництво було припинено.

Але вже на початку цього року будівництво активно продовжилося. Кілька рядів двоповерхових котеджів виросло, немов гриби після дощу. Найближчий до моря ряд розташований буквально за метр від води, що є порушенням низки законів нашої країни.

ДАБК звітував про те, що двічі їх комісія виїжджала на місце будівництва. Але на території нікого не виявили, про що склали відповідні документи. До суду подали позовну заяву щодо зносу зведених приміщень та звільнення самовільно захопленої ділянки. До того ж зведений паркан заважає безперешкодному доступу до моря, що суперечить чинному законодавству.

9 лютого, під час сесії міської ради Одеси, Олександр Авдєєв, повідомив про звернення до Генпрокурора України та Міністра МВС. У ньому він попросив розслідувати цю ситуацію і вжити заходів щодо припинення подальшої забудови берегової лінії. Звернення підтримали усі депутати міськради.

Цього ж дня представники ДАБК виїхали на демонтаж огорожі, проте сьогодні, 10 лютого – огорожа знаходиться в цілості на своєму місці. З-за паркану видно другі поверхи будівель. Чим усе це закінчиться і яка доля чекає на 194 причали – покаже час.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.