Субота, 15 Червня, 2024

В порту Ізмаїла завершили днопоглиблювальні роботи

Початок лютого ознаменувався завершенням самого масштабного, протягом останніх 11 років, проектом з експлуатаційного поглиблення дна. Роботи виконувались в порту міста Ізмаїл на замовлення Адміністрації морських портів. Масштаб робіт склав близько 190 тисяч М³. Далі розповість Odessa-future.com.

Подібне днопоглиблення відкриває нові можливості, адже така процедура дозволяє приймати всі судна, які можуть зайти в порт та вийти з нього через глибоководний судновий хід Дунай-Чорне море. Крім того, це також дозволяє обробляти їх біля причалів.

Роботи в порту Ізмаїлу виконувала румунська компанія «COMPLEX DELTA».

«Вперше до процесу днопоглиблення в українському порту на Дунаї була залучена іноземна компанія, яка стала переможцем відкритих конкурсних торгів», – пишеться в повідомленні.

В результаті торгів вдалось зекономити близько 12% від очікуваної вартості, або суму в розмірі 3 мільйонів 800 тисяч гривень.

«АМПУ і далі залишається відкритою для співпраці з вітчизняними та міжнародними днопоглиблювальними компаніями і запрошує до участі в наших майбутніх тендерах», – розповів керівник АМПУ Райвис Вецкаганс.

Втілення проекту в життя значною мірою поліпшило та розширило можливості з прийому та обробки різноманітних суден державної стивідорної компанії «Ізмаїльський морський торговельний порт», а крім того приватного портового оператора «Віллі форте Україна», який займається активним розвитком терміналу з перевалки скрапленого газу.

Також відомо, що проведення робіт розділили на чотири ділянки та виконували їх почергово починаючи з вересня 2018 року.

Окрім Ізмаїльського порту, реалізацією таких масштабних проектів капітального днопоглиблення займаються також в портах Чорноморська і Південного.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.