Четвер, 30 Травня, 2024

Круїзні лайнери знову заходитимуть в порт Одеси

Чи повернуться круїзні лайнери іменитих туроператорів до порту Одеси і що зміниться в разі їх повернення знає Odessa-future.com.

В прес-службі Одеського морського порту повідомили, що круїзні лайнери відомих у всьому світі туристичних операторів найближчим часом зможуть повернутися до Одеського порту. Відтак у туристів з усього світу з’явиться альтернатива подорожі на літаках чи потягу до української Одеси.

Опираючись на данні, які дає начальник адміністрації Ігор Ткачук, то наразі, вже мінімум дві іноземні туристичні компанії підтвердили свої заявки на можливість заходу своїх лайнерів до Одеси в 2019 році.

Першим, 10 травня, круїзну навігацію відкриватиме лайнер AEGEAN ODYSSEY  у якого пасажиромісткість розрахована на 380 чоловік, в порт зайде судно під прапором Мальти. Наступний човен відвідає Одесу, аж 30 жовтня, це буде теплохід AMERA з загальною пасажиромісткістю 800 чоловік, судно ходить під прапором Багам.

Окрім цих операторів, в карту своїх маршрутів Одесу планують внести відомі у всьому світі туристичні оператори, такі як «Фенікс Райзен», «Азамара», «Кристал Крузес». Крім того в новому сезоні з’явилося ще кілька заявок на заходи суден в 2020 році, три – на 2021 рік і одна – на 2022.

За словами Ігора Ткачука такий прорив в туристичному напрямку можна легко пояснити.

Директор адміністрації ОМП розповів: «Цьому сприяли, перш за все, стабілізація політичної ситуації в Україні, успіх наших партнерів – судноплавних компаній, які в минулому сезоні організували для іноземних туристів серію дніпровських круїзів між Києвом і Одесою і, нарешті, не останню роль зіграло активну участь представників Одеського порту в роботі найбільшої в світі Асоціації суб’єктів круїзного бізнесу MedСruise».

Відповідно і інфраструктура комплексу вокзалу пережила певних змін та оновлення. Відтак, було реконструйована система кондиціонування головного залу, а також були встановлені пандуси для людей з обмеженими можливостями, відремонтували туалети. Крім того була відновлена робота медичного пункту і своє функціонування почала кімната матері та дитини. До того ж заплановано встановити спеціальні інформаційні покажчики, знаки, а також таблички, що дозволить наблизитись до міжнародних стандартів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.