Середа, 29 Травня, 2024

Купівля “Чорноморця”? : про плани Кауфмана та Грановського щодо стадіону та футбольного клубу

Останнім часом в Одесі стає особливо помітною зміна власників багатьох одеських архітектурних об’єктів, а також земельних ділянок. Хоча ця зміна триває вже далеко не перший рік, просто зараз, з розвитком інформаційних технологій, про це почали говорити і писати набагато більше, ніж раніше. Далі на odessa-future.com.ua.

Проте, як показує практика, “зміна екіпажу” відбувається не лише щодо одеських архітектурних перлин, – справа дійшла і до одеських спортивних об’єктів. Багато хто з них фактично доживає свої дні, а чиновники думають, як би “красивіше” завуалювати звичайний продаж того чи іншого спортивного об’єкта (як, наприклад, відбувається з відомим одеським Палацом спорту, реконструкція якого викликає неоднозначні думки, а також сумніви у багатьох одеситів) .

Через недобросовісність чиновників, в одеситів вже виникають занепокоєння навіть тоді, коли мова йде про початок реконструкції щодо певного одеського об’єкту.

Однак цього разу, ймовірно, зміни торкнуться знаменитого одеського “Чорноморця”, який і так вже давно перебуває в приватних руках. Причому, не лише безпосередньо самого стадіону, а й його футбольної команди.

Днями директор одного зі спортивних телеканалів, Олександр Денисов повідомив про те, що Кауфман і Грановський мають план щодо підписання контракту про купівлю одеського “Чорноморця” разом з однойменним футбольним клубом.

Докладніше про те, які плани у нових власників щодо одеського стадіону, що вони хочуть змінити у команді, та які цілі стануть пріоритетними, – у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на 8News.ua.

Наступ серйозних змін

Як каже Денисов, якщо укладання угоди все-таки буде, то футбольну команду може очікувати настання серйозних змін.У плани нових власників начебто входить відмова від гравців, які є орендованими, і замість них більше зайнятися клубними вихованцями.

Докладніше про плани нових власників

Під час ефіру спортивної програми, Денисовим було сказано, що на Одесу чекає пора певних змін. У команди та стадіону буде нові власники. За інформацією, яка є на даний момент, в плани нових власників не входить утримувати команду з орендованими гравцями. Вони хочуть зайнятися створенням команди, основою якої стануть клубні вихованці. Крім цього, йдуть розмови про те, щоб сформувати нову команду.

На даний момент все залежить від мети, яка буде поставлена ​​перед членами команди новими власниками і які кошти виділятимуться для команди та трансферів.

Наскільки зрозуміло на даному етапі, все дуже близько до підписання даних контрактів і появи нових власників, тому сподіватимемося, що слідом за цим прийдуть хороші новини.

Нагадуємо, зараз вищезгадана команда перебуває у володінні екс-нардепа, Леоніда Клімова, а стадіон – у володінні американської інвестиційної компанії Олрайз Кепітал. Спортивна арена була придбана нею ще в 2020-му, а навесні поточного року керівництво оголосило про свої наміри зайнятися інвестуванням у її розвиток.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.