Середа, 29 Травня, 2024

Життя фрілансера: як передбачити все

Цифрова економіка, яка поступово впроваджується в усі сфери, призводить до того, що все більше число людей переходить на фріланс. А без чого не може обійтися жоден фрілансер незалежно від того, чим він займається – пише, малює або програмує? Звичайно ж, без стабільного і швидкого інтернету.

Як забезпечити надійний домашній інтернет

Частина відповідальності за стабільність і швидкість підключення лежить на самому користувача. Так, якщо планується користуватися бездротовою мережею, то варто придбати сучасний двохдіапазонний Wi-Fi маршрутизатор з високою пропускною здатністю. Можливість роботи на двох частотах (2,4 ГГц і 5 ГГц) стане в нагоді на той випадок, якщо нижній діапазон буде «забитий» великою кількістю підключених сусідських гаджетів. Щоб бути готовим до несподіваних відключень електрики, варто обзавестися джерелом безперебійного живлення.

В основному ж, надійність підключення пов’язана з правильним вибором інтернет-провайдера. Якими характеристиками він повинен володіти? Як підібрати інтернет-провайдера для дому?

  • Тарифні плани провайдера повинні бути прозорими, а умови договору – чітко і зрозуміло викладені, як, наприклад, у компанії «Датагруп». Наприклад, на сторінці https://www.datagroup.ua/ru/brovary/b2c/internet-tb/internet-kabelne-tb оператор чітко обумовлює всі нюанси підключення і тарифи.
  • Від аварій ніхто не застрахований, але одна справа, коли для провайдера це надзвичайний, а інше, – коли такі події – не рідкість. Щоб дізнатися, наскільки надійною є конкретна компанія, ознайомтеся з відгуками користувачів.
  • Швидкість передачі даних повинна відповідати заявленій. Якщо робота фрілансера передбачає листування з клієнтами, пересилання текстових файлів та презентацій, досить буде швидкості до 100 Мбіт / с. Якщо ж доводиться регулярно відправляти «важкі» файли, варто вибрати інтернет-провайдера, який може забезпечити швидкість до 1 Гбіт / с.
  • У будь-якого користувача виникають ситуації, коли потрібна допомога з боку техпідтримки інтернет-провайдера. Якщо замість спілкування з фахівцем користувач слухає по колу записане на автовідповідач повідомлення «залишайтеся на лінії», краще пошукати провайдера з більш чуйною техпідтримки.

Як підготуватися до непередбачених обставин

Навіть у самого надійного провайдера можуть траплятися поломки обладнання. Але замовники хочуть отримати виконану роботу в термін, незважаючи на аварію і катаклізми. На цей випадок краще заздалегідь підготувати резервний канал трафіку. Можна використовувати такі варіанти:

  • роздавати мобільний інтернет зі смартфона. Головне, щоб в будинку надійно «ловила» мобільний зв’язок;
  • провести в квартиру резервний кабель від іншого провайдера;
  • встановити супутникову антену, тюнер, і замовити пакет супутникового інтернету.

Ще один не дуже зручний, але можливий варіант – при аварії відправитися з ноутбуком в найближче кафе і попрацювати в «польових умовах».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.