Вівторок, 28 Травня, 2024

В Одесі буде новий Палац спорту?

Уже не перший рік в нашому місті ходять розмови про те, що нам прямо-таки необхідно щось робити з нашим легендарним Палацом спорту, пише odessa-future.com.ua.

Адже ті, хто періодично буває в околицях цієї культової споруди або хоча б хоч раз потрапляв туди з дитиною на новорічну виставу, знає, що будівля знаходиться в доволі жалюгідному стані і давно потребує ремонту і реконструкції.

Як ніхто інший, знаючи все це, наша одеська влада, мабуть вирішила піти ще далі, і ось, до чого вона прийшла.

Будівництво століття

21 січня на депутатської земельної комісії розглядалося питання щодо відведення земельної ділянки, розташованої недалеко від Одеського аеропорту під будівництво нового Палацу спорту, який буде розрахований на 3 тисячі місць.

Незважаючи на те, що це питання ще дуже “сире”, його схвалила більшість депутатів.

А саме, депутати в комісії підтримали пропозицію про те, щоб передати в постійне користування земельну ділянку площею в 2,0837 га, розташовану на вулиці Центральний аеропорт, комунальному підприємству «Стадіон Спартак» для будівництва та подальшої експлуатації нового Палацу спорту.

Роботи по будівництву нового Палацу спорту планується проводити за рахунок державної субвенції, зокрема, за програмою розвитку спорту 2019-го року.

Забули врахувати головне

Депутати, схваливши так швидко настільки привабливу пропозицію, зовсім забули про найголовніше. Адже земельну ділянку, який передається стадіону «Спартак», належить Комунальному Підприємству «Аеропорт« Одеса », яке, в свою чергу лише частково належить місту. Адже кілька років тому велика частина цього підприємства перейшла в приватну власність.

А це означає, що місто не володіє контрольним пакетом і, фактично, не впливає на діяльність підприємства, тому майбутній комплекс у вигляді нового Палацу спорту цілком може згодом стати приватним.

І чим все закінчиться?

На найближчій сесії Одеської міської ради депутати повинні вже остаточно затвердити питання по будівництву нового Палацу спорту.

А сама презентація нового Палацу спорту в одеській міськраді провели ще в кінці липня 2020-го року.

Кошти на реалізацію даного проекту в Одеській міській раді планують взяти з державного бюджету.

Звичайно, в цілому, задумка по реалізації такого грандіозного будівництва, в результаті, якого Одеса нарешті матиме новий і сучасний Палац спорту, цілком непогана.

Але в даному питанні присутні багато неоднозначних нюансів і досить багато “підводних каменів”, – починаючи від такого, здавалося б, банального аспекту, як фінансова сторона питання, і закінчуючи детального і скрупульозного вивчення всієї документації, в тому числі і правовстановчих і, що підтверджують право власності, документів Одеського аеропорту. Адже новий Палац спорту планується зводити на земельній ділянці, що належить саме аеропорту.

Так що при реалізації даного проекту потрібно бути дуже уважним і акуратним, щоб в результаті не вийшло, як у відомій приказці: “Хотіли, як краще, а вийшло, як завжди”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.