Субота, 20 Квітня, 2024

Будівництво не розпочато, але подорожчання є: будівельні роботи щодо Нового Палацу спорту виросли вдвічі

Новий багатофункціональний Палац спорту поряд з одеським аеропортом, а точніше проект його створення, свого часу (а саме – наприкінці січня поточного року) викликав багато негативних коментарів з боку одеситів. Люди щиро не розуміли, як можна будувати новий, якщо стан старого одеського Палацу Спорту просто жахливий і вимагає термінового ремонту. До того ж, на думку багатьох одеситів, розташування майбутньої будівлі було обрано не зовсім вдало, – хто ж будує поряд з аеропортом?! Проте чиновників, як завжди, думка городян мало хвилювала, і вони продовжили просування цього проекту. Далі на odessa-future.

Днями щодо нього з’явилися нові подробиці.

Так, процес будівництва Нового одеського Палацу спорту ще навіть не розпочинався, але будівельні роботи вже подорожчали практично вдвічі, що знову дуже “порадувало” одеситів і викликало шквал негативних коментарів.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на dumskaya.net.

Стадія затвердження проведена

Нещодавно Сергієм Гриневецьким, який очолює Облдержадміністрацію, було затверджено проектну документацію цих робіт, – адміністрація, відповідно до закону, займається узгодженням будівельних проектів, вартість яких становить сто двадцять-чотири мільйони гривень, якщо процес будівництва повною або частковою мірою фінансує місцевий бюджет.

Ціна питання

Відповідно до розпорядження чиновника, процес будівництва об’єкту обійдеться у вісімсот п’ятдесят мільйонів сто тисяч дев’ятсот шістдесят шість гривень.

Спочатку, в Одеській міській раді стверджували, що вартість попереднього кошторису будівництва сягає чотирьохсот вісімдесяти мільйонів гривень.

Трохи про майбутню споруду

Будівля, відновідно до проектноі документаціі, буде триповерховою.

Перший поверх стане місцем розташування універсальної ігрової зали, роздягальні, тренерських, фойє. Другий поверх складатиметься із зали з вільної боротьби та тренажерних залів. Третій поверх стане місцем розташування для ще одного універсального ігрового залу та конференц-залу на сорок п’ять місць.

Окрім цього, на сьогоднішній день, вже відомо, що в приміщенні будуть проводитись різні спортивні заходи у вигляді змагань з таких видів спорту, як баскетбол, волейбол, футбол, бадмінтон, гандбол, боротьба. 

Також будуть встановлені спеціальні глядацькі місця, які зможуть одночасно розмістити дві з половиною-три тисячі людей, що матимуть змогу спостерігати за ходом спортивних змагань .

Нагадуємо, що в ході сесійного засідання від 3-го лютого Одеською міською радою було передано на користь “Стадіону Спартак” земельну ділянку, площа якої перевищує два гектари, розташовану поряд із Центральним Аеропортом. Підприємство стане замовником будівельного процесу.

Муніципалітет сподівається, що левова частка вартості будівництва буде оплачена державою відповідно до нацпрограми “Велике будівництво”.

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.