Четвер, 30 Травня, 2024

У Київському районі Одеси може з’явитися новий сквер

Частину зеленої зони на Адміральському проспекті, 31, можуть перетворити у сквер. Активісти громадської організації «Ветеран кордону» кілька років поспіль звертаються до міських структур, аби їхню ідею погодили. Щодо цього у Євромерії прошли громадські слухання, пише odessa-future.com.ua.

Сквер, що на Адміральському проспекті довго пустував. Його могли б віддати під забудову через непрозору історію із власником споруди колишнього кінотеатру “Вимпел”. 2013-го одесити відвоювали трохи більше одного гектару зеленої зони. Невдовзі цей сквер може отримати нову назву. 

Юридично зелена зона перетворилася на сквер 8 років тому. З того часу його перевели на баланс “Міськзелентресту” та за ініціцативи місевих мешканців наводять лад на території. Для одеситів питання збереження цієї території – особливе, адже за їхньою інформацією, її намагалися забудувати. 

Без імені 

Цікаво, що така популярна зелена зона досі не має імені. Активісти ГО «Ветеран кордону»  та ще 15 організацій придумали йому свій варіант. Люди кажуть, що з 2012-го намагаються визначити межі та назву попри всі перепони влади. Активісти кажуть, дуже важко це питання вирішувалося. Так як не було меж ділянки, не було підведення комунальних мереж. Хоча вони не потрібні для того, щоб визначити територію, людям казали, що це необхідно. .

Для членів ветеранських організацій найменування скверу – знак поваги до десятків поколінь, що охороняють спокій держави. І ось за 9 років очікувань, менше ніж за півгодини, одеська громада підтримала ініціативу прикордонників. 

Нова назва

Офіційно сквер набуде назви “Героїв Прикордонників” після затвердження депутатів на сесії Одеської міської ради. Засідання відбудеться вже наприкінці жовтня. Активісти будуть присутні під час голосування, щоб особисто простежити за прийняттям остаточного рішення. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.