Субота, 25 Травня, 2024

У центрі Одеси була проведена хвилина мовчання на честь Революції гідності

Подія проходила в самому центрі міста Одеси, біля монумента Дюку де Рішельє, близько якого 7 років тому, щоб допомогти київському Майдану, були поставлені намети союзників європейського об’єднання. Одесити справляли 7-ий ювілей Революції гідності, пише odessa-future.

Було присутнє приблизно 100 осіб, все стартувало з хвилини мовчання в пам’ять про Небесної сотні, крім того – про вбитих українців на сході України. Кожному бажаючому можна було вийти до відкритого мікрофону і розповісти свою історію.

Петро Обухів, новий представник Одеського муніципального ради, також той, що брав участь у 2-ох майданах Україні (2004 і 2014), дав обіцянку зробити все без винятку можливе, щоб спогади про вбитих людей на Інститутській залишилися назавжди увічнені в Одесі, а сама вулиця, в свою чергу, не зраджувала своє справжнє назва.

Петро розповів, що, коли він був студентом в 2004 році, йому було 20 років, він і його однодумці пішли наперекір фальсифікації виборів. Через десять років ці люди, як думав Петро, відстоювали вектор розвитку України. «Ціна за відстоювання – існування Небесної сотні. На сьогоднішній день наш уряд і всі без винятку усвідомлюють, що наше населення в будь-який час вийде на Майдан і це завадить їм приймати легковажні дії»- каже Петро Обухів.

Солдат битви на сході, також член Майдану Сергій Гуцалюк наголосив вкладення одеситів в успіху Євромайдану.

 «Події, що відбулися в 2004 році, слідом 2014 і після на сході країни – все це кроки до національно-визвольної боротьби, рубежі розвитку нинішньої суспільно-політичної цивілізації. Я дуже радий, що Одеса привнесла величезна вкладення в цю війну. Насправді ми назад йдемо в Європу, де ми постійно існували, в тому числі в той період, коли назви Одеса не було» – впевнений Сергій Гуцалюк.

На завершення заходу, учасники намалювали свічками державний герб на землі біля пам’ятника, запалили все і виконали національний гімн України.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.