Четвер, 30 Травня, 2024

Що роблять з новобудовами в Одесі

Розповіли причину винесення в райвиконком план згідно демонтування новобудови в Одеському ДАБК, пише “odessa-future.com.ua“.

Під час засідання архітектурної комісії міськради депутати проаналізували план, затверджений виконкомом.

На жаль, як каже Олександр Авдєєв, керуючий горГАСКа, за останні чотири роки було доведено тільки дві справи до знесення будівлі через суд.

«Рішення суду триває дуже довго, від 3 до 4 років. За цей період в будинок заселяються люди і починають виростати діти», – підкреслив він.

На сьогоднішній день ситуація погіршилася у зв’язку з мораторієм на виконання перевірок в період указу ДАБІ. Протягом 9 місяців ДАБК не проводить перевірки, однак тільки в Одесі за цей час зареєстрували понад 700 прецедентів нахабної будівництва без дозволу.

Виконком підписав нове рішення про систему демонтажу незаконної забудови, як він помітив, це рішення дозволить зносити будівлі на заборонений землі поруч з нашим містом.

«Саме рішення не чіпає великі споруди, головне це зупинити будівництво. Якщо не згодні з цим рішенням, нехай йдуть судиться», – розповів Олександр Авдєєв.

Виконком повідомив про порядок дій, спочатку знайти сам об’єкт, після чого комісія повинна приїхати і оглянути, складання акта комісії і розпорядження керівника однієї з районних адміністрацій. Внаслідок цих дій КП «Одесспроект» виконає знесення будівлі під повним захистом «Міський варти».

Для початку цих дій, потрібно закупити повністю все обладнання і всі прилади, також прийняти на роботу співробітників для бригади згідно демонтування.

У муніципальному адміністративному суді закінчили аналіз справи згідно з позовом Олега Михайлова, до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, в якому було задіяно третя особа суспільства і мало обмежену відповідальність «Перлина».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.