Неділя, 26 Травня, 2024

Природні багатства: натуральне лікування у Лебедівці

Відпочинок на курорті має на увазі, що доведеться грунтовно витратитися на те, щоб підправити своє здоров’я. Звертаючи увагу на брендові курорти, ми іноді втрачаємо з поля зору те, що знаходиться буквально у нас під носом. Одним із прикладів таких місць є Лебедівка — їхати до неї з Одеси не так вже й довго, але її природне багатство може запропонувати дуже багато, пише odessa-future.com.ua.

Про прилеглий населений пункт

Лебедівка спочатку була німецьким містечком, тому за нею закріплено також її стару назву — Бад-Бурнас, яка звучить з 1787 року до наших днів у назвах якихось об’єктів і курорту.

Це село знаходиться у Татарбунарському районі. Не особливо далеко, але близько двох-трьох годин доведеться їхати на машині.

В цілому бессарабський регіон славиться своїм всіляким різноманіттям: тут уживаються представники абсолютно різних етносів, які у багато чому зберігають давні традиції і обряди, також південь славиться своїми розкішними видами, курортами і гастрономічною яскравістю.

У ті часи, коли відбувалося постійне перекидання земель від однієї імперії до іншої, від колоністів до колоністів, Лебедівка (тоді ще зі своєю старою назвою) вже була досить популярним місцем для рекреації, у тому числі її природна розкіш приваблювала не тільки місцевих жителів, але і знаменитих політичних діячів. Наприклад, за часів влади Румунії на цих землях тут відпочивав король Міхай, також свого часу приїжджала насолодитися місцевими красотами і спокоєм сім’я Пілсудських.

Історія взяла своє: стерла з карт багато міст і сел, намалювала нові кордони, звернула на порох пам’ять про тисячі, мільйони людей, завершила життєві шляхи великих діячів і шкідників… Але лікувальні властивості місцевої природи залишилися недоторканими, і як в минулі століття, так і сьогодні Лебедівка залишається прекрасним курортом.

Різноманітність природних оздоровчих процедур

Природа стане відмінним помічником у тому, щоб підправити і зміцнити своє здоров’я. Звичайно, моря і лимани є і поблизу Одеси, але склад кожного водоймища унікальний, і водойми Лебедівка дуже особливі.

По-перше, пляжі поблизу цього населеного пункту не настільки перевантажені, як в центрі.

По-друге, води місцевих водойм дуже багаті на предмет різноманітних мінералів, які швидко позитивно впливають на організм. Через недовгий час можна вже помітити поліпшення стану шкіри: морські солі оперативно проникають під її покрив, роблячи її більш пружною і очищаючи від токсичних речовин. Також для лікування використовуються водорості, нарівні з усім цим природна сонячна енергія активізує очисні процеси в організмі (але сонячні ванни не рекомендовані людям з блідою шкірою і тим, у кого є нестандартні родимки або ж загроза розвитку канцерогенних утворень), але одним з найголовніших скарбів місцевої природи є, звичайно, грязь.

Цілюща грязь

Грязьові ванни — відмінний додатковий інструмент для запобігання розвитку проблем з опорно-руховою системою. Корисні речовини, які проникають в організм, позитивно впливають на відновлення і зміцнення хрящової тканини, що покращує стан суглобів. До слова, корисно це абсолютно всім незалежно від віку: в умовах сьогоднішнього існування, коли люди всіх вікових категорій проводять величезну кількість часу сидячи за роботою або за відпочинком, подібний лікувальний відпочинок може значно вплинути на фізичний стан і мінімізувати негативні наслідки гіподинамії.

Плюс, грязьові багатства Лебедівки активізують захисну роботу організму і надають протимікробну дію. Однак, перед тим як вирушати на лікувальний відпочинок, варто проконсультуватися з фахівцем, адже навіть такі прості речі можуть грунтовно нашкодити людям, у яких є конкретні захворювання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.