Четвер, 30 Травня, 2024

У 2023 році планується відкриття міста-курорту “Дунайя”

Що таке Чорне море, знають мільйони людей у ​​всьому світі. Що таке озеро Сасик знає далеко не кожен мешканець Одеси. Об’єднати ці два поняття в єдине ціле збираються автори амбітного проєкту “Dunaya Resort Ukraine” – першого міста-курорту з екологічною філософією. Про це на своїх сторінках пише “Бессарабія-інформ” з посиланням на “Інтерфакс-Україна”. Далі на odessa-future.com.ua.

Сотні готелів на 500 гектарах

Ініціатор проєкту Фазіль Аскеров не приховує своїх сміливих задумів, які перебувають у відкритті вже через шістнадцять місяців п’яти готелів у районі коли, яка сполучає два водні простори, згадані вище.

Далі більше. П’ять-шість готелів на рік. Усього ж проєкт передбачає будівництво 95 готелів із цілорічним обслуговуванням.

20 тисяч місць, які заповнять простір у п’ятсот гектарів, зможуть прийняти за рік до шести мільйонів туристів, тобто шестиразове населення Одеси.

За словами Ф. Аскерова, проєкт створить близько 25 тисяч нових робочих місць, а у перспективі вже сто тисяч жителів регіону буде забезпечено роботою.

Розробку проєкту було здійснено після того, як Ф. Аскеров та його фахівці вивчали досвід низки країн, які протягом чверті століття створювали у себе щось подібне.

За словами бізнесмена, на сьогодні вже є понад тридцять заявок на будівництво готелів екстракласу від компаній, які мають досвід роботи у подібному бізнесі. Загалом обсяг інвестицій в об’єкти туристичного простору оцінюється у 2,5 млрд дол. США, а загальна сума інвестицій, які акумулює проєкт, перевищить 10-12 млрд протягом 10-15 років.

Проєкт “Dunaya Resort Ukraine” демонструється в рамках українського павільйону на EXPO 2020 і можна припустити, що це рекламна складова загального продукту, яка має на меті схилити компетентних осіб на користь Одеського регіону для проведення “EXPO-2030”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.