Середа, 29 Травня, 2024

Дивно дорогий об’єкт: в Одесі туалет здали в оренду за 300 тисяч гривень на місяць

Курйози для Одеси — абсолютно природна річ. Деякі ситуації досягають точок неповернення в абсурдності, але не цілими ж днями нервувати себе новинами про трагедії, особисті та масові? Слід знаходити час і просто подивитися на дивні та веселі випадки, які у низці страшних подій мерехтять, як діаманти у болоті. Далі на odessa-future.

Отже, чергова дивна і багато в чому смішна ситуація сталася в Одесі під час аукціону 2 серпня. На базі відпочинку міжнародного аеропорту «Одеса» знаходиться один життєво важливий об’єкт, без якого справді не можна обійтися. Проте, його стартова ціна була далекою (навіть занадто) від того, за скільки його виявилися готові орендувати учасники та учасниці аукціону. В результаті сортир з душем дійсно виявився не менш цінним, ніж діамант. А як все це відбувалося, чому, і що це принесло в результаті, читайте далі.

Особливості об’єкта

Це 140 кв. м туалету на території бази відпочинку, абсолютно звичайного і нічим не примітного. Знаходиться він у Грибівці. Звичайний бетонний прямокутник з написами «Ж» і «М» чорною фарбою. Є ще пляжний «душь» (так і називається) окремо для жінок і для чоловіків.

Територія навколо туалету-«душьа» не те щоб блищить розкішшю: все пристойно, по-мінімуму, не сильно розкішно і красиво, але і не допотопно та страшно. В принципі, як і повинно бути у подібних місцях.

Процес торгів

Спочатку аукціон організовувався «по-тихому». Ніхто не очікував гонку за громадський туалет-душ, стартова ціна якого була 668 гривень на місяць. З такою пропозицією цей стратегічний об’єкт міг би дозволити собі практично будь-який одесит або одеситка.

Власник бази відпочинку, очевидно, не розраховував, що серед учасників і учасниць аукціону знайдуться гідні суперники, яким буде чи не життєво важливо отримати цей об’єкт.

Дійсно весело все почало виглядати, коли одесит Євген Третьяков запропонував за об’єкт 300 тисяч гривень. Ще цікавіше стало, коли сміливого учасника випередила інша учасниця, запропонувавши свою суму — 300 тисяч 1 гривню. З урахуванням ПДВ витрати збільшуються ще на 60 тисяч гривень. І ось вона, точка неповернення: на цій ноті гонка за туалет, що вийшла з-під контролю, закінчилася…

Дивовижні результати

Тепер переможниці — Христині Радченко — доведеться щодня платити за туалет у Грибівці 12 тисяч гривень (?) на день (??) протягом 20 років (???).

Незважаючи на те, що це дуже загадкові обставини, зрозуміло, що суперники змагалися зовсім не за туалет. Справа в тому, що зараз базу на балансі аеропорту роздають в оренду по частинах, і орендарю (чи орендарці) досить просто зробити ремонт об’єкта, щоб потім приватизувати їх без усякої мороки в особі конкурсів.

Як би там не було, а власник сортиру точно не очікував такого подарунку Фортуни. Володівши непоказним туалетом у Грибівці, він почав отримувати такий дохід, немов здав розкішну квартиру з видом на море в Аркадії у самий розпал пляжного сезону. А випадок цей сміливо можна додавати у список курйозів Одеси та й усієї України — торги подібного масштабу абсурдності відбулися у країні вперше.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.