Субота, 25 Травня, 2024

Як студенти-мечниківці підкоряли Карпати

“Зробив справу – відпочивай на славу!” Під таким девізом пройшла подорож до мальовничих Карпат групи студентів Одеського національного університету імені І.І. Мечнікова. Так університетська молодь використала вільний час після пройденої зимової сесії. Далі на odessa-future.com.ua.

Цього року в Карпатах справжня зима з великою кількістю сніга, морозом.

Студентам представилася багата палітра розваг та спорту: катання на лижах та санках, плавання у басейні. До всього цього, включаючи Гуцульські чани, студенти торкнулися на гірськолижному курорту «Мигово».

Родзинкою поїздки стали вечори Гуцул-паті з веселими танцями, конкурсами, караоке та зустрічами з цікавими людьми.

Запальне “паті” (від англійського party – вечірка) підкорило серця туристів та зміцнило студентський дух, адже усі були разом, – розповідають учасники поїздки у своєму ролику, опублікованому на Telegram-каналі.

Загалом, чарівні Карпати, повідомляють автори ролика, залишили масу незабутніх вражень та безліч яскравих емоцій. Залишаючи гостинні гори, одесити сказали їм: “До нових зустрічей”.

Добре, весело, і, найголовніше, з користю провівши свій час, майбутні вчителі, генетики, геологи, астрономи зможуть з новими силами розпочати навчання у другому семестрі, яке розпочнеться 21 лютого. 

А далі на студентів чекають не тільки лекції, практичні та лабораторні заняття, але й дозвілля. Культурний центр університету робить усе можливе для культурного та естетичного розвитку. Там працюють танцювальні та хореографічні студії. Для молоді, що захоплюється спортом, відкриті двері секцій з боротьби, боксу, футболу тощо. А влітку, якщо дозволить епідеміологічна ситуація, можна відпочити на базі “Чорноморка”. Але головне – навчання і позитивні результати в ньому. Більшість студентів це добре розуміє. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.