Четвер, 30 Травня, 2024

Подарунок чоловікові: що йому ще не дарували

Хлопці кажуть, що вибрати подарунок дівчині дуже складно. Це вони ще не були в жіночій шкурі і не вибирали подарунок коханому чоловікові – тільки дівчата знають, скільки тут роботи і хвилювання.

Головна складність – підібрати варіант, спираючись на інтереси одержувача. Адже або у нього їх багато, або вони розмиті. Але ви – любляча дівчина, яка зобов’язана знайти вихід із ситуації. Зіплайн, політ на літаку або майстер-клас – жінка знайде рішення і здивує презентом.

Як вгадати з подарунком і що краще не дарувати

Це питання хвилює рівно стільки дарувальників жінок, скільки хоч раз в житті вибирали презент молодій людині. Хочете здивувати і подарувати по-справжньому крутий подаруночок, який змусить оцінити хлопця всю глибину задумки? Перш за все проаналізуйте спосіб життя одержувача, його звички і інтереси.

Але є категорії, які ніколи краще не дарувати чоловікам, що вам не байдужі:

  • Предмети особистої гігієни. Забудьте про шампуні і пінку для гоління – це не просто банальний презент. Це речі, якими щодня користується мужик – вони необхідні і він самостійно їх собі кожен місяць купує.
  • Тварини. Це відповідальність і зайвий клопіт, адже домашнього вихованця потрібно годувати, вигулювати, доглядати і грати з ним. Не кожен до цього готовий, тому краще такі знаки уваги обговорити заздалегідь.
  • Нижня білизна і шкарпетки. Очима чоловіків – це жіночий спосіб позначити свою територію.
  • Гроші. Такий подарунок він розцінює як те, що ви забули або банально полінувалися витратити час на гідний презент.

Прикладіть максимум зусиль, щоб ваш подарунок сподобався одержувачу і він відчув себе особливим.

Що вручити коханому бойфренду

Дівчина хоче порадувати і здивувати свого обранця. Але як це зробити?
Якщо ваші відносини тривають недовго – розгадати загадку ідеального подарунка буде складно. Якщо ви разом кілька років, то моментами вам здається, що вже можливе подарували і всі ідеї нудні. У будь-якому випадку вам потрібно подивитися варіанти подарунків, які на наш розсуд відмінно підійдуть вашому хлопцеві:

  • Речі з гравіюванням. Це можуть бути як браслет або утримувач для краватки, так і іменний клатч або портмоне.
  • Наручний годинник. З огляду на, що підробки брендів краще обходити стороною, такий варіант може бути дорогий молодій леді. У такому випадку зверніть увагу на розумні сучасні моделі, які популярні серед молоді.
  • Політ зіплайн – варіант для екстремала. Він підніметься на висоту, більше, ніж 15-ти поверховий будинок і пройде смугу перешкод. Після цього його чекає політ над землею.
  • Квиток на виступи улюбленої музичної групи або матч спортивної команди. Ви будете найкращою дівчиною в світі, якщо розділите з ним це враження.
  • Відеореєстратор в автомобіль. Подарунок його “малій” розцінюється як його власний. Це корисне пристосування в майбутньому допоможе вирішувати спірні моменти на дорозі.
  • Багатофункціональна викрутка з насадками – інструменти не тільки для майстра на всі руки, але і будь-якого чоловіка, адже в будинку завжди знайдеться що підпорядкувати.

Будьте оригінальними і сміливими у своїх ідеях, проявіть любов і турботу про чоловіка. Тоді ваш подарунок не залишить байдужим.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.