Середа, 29 Травня, 2024

Всіх під суд: новий житловий комплекс став причиною чергового судового процесу

Останнім часом судові процеси щодо незаконного одеського будівництва стали дуже частим явищем. І їхніми головними учасниками (яких, переважно, і звинувачують у різноманітних “будівельних” правопорушеннях) є приватні інвестори, які намагаються зайняти ласі території нашого міста (в основному, рекреаційні зони), обійшовши всі, вказані законодавством, процедури та розпорядження, щоб розмістити там черговий торговий центр або ж багатоповерховий будинок, пише odessa-future.com.ua.

Ці ситуації не тільки засмучують одеситів, які дедалі більше втрачають доступ до міських та заміських рекреаційних зон, але також викликають інтерес у представників влади.

Так, днями стало відомо про те, що Одеська обласна прокуратура звернулася до суду з обвинувальним актом щодо таких осіб, як інженер-землевпорядник та державний кадастровий реєстратор.

Слідство передбачає, що вони організували шахрайську схему через підробку документів, щоб таким чином надати допомогу приватнику у придбанні права на земельну ділянку на території Лідерсівського бульвару.

Докладніше про саму землю, її цільове призначення, звинувачення та реальний стан справ, – у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на 8News.

Докладніше про землю

Справа стосується ділянки, яка знаходиться поряд із парком Шевченка, де колись було місце розташування тенісних кортів, а на даний момент із цілою низкою правопорушень збираються побудувати багатоповерхівку, під прикриттям готелю.Земельна ділянка перебуває в оренді, а використовуватися вона, згідно з документацією, повинна для культурно-спортивних цілей і для того, щоб обслуговувати адміністративні будівлі, але не для того, щоб будувати там житлові будинки.

Про місцезнаходження

Крім цього, відповідно до Генерального плану місцем розташування ділянки є ландшафтно-рекреаційна територія, а саме – зона, де знаходяться рекреаційні установи у водоохоронно-морській місцевості.

У чому звинувачення?

На думку представників прокуратури, інженером-землебудівником, у ході надання допомоги учасникам в отриманні права на будівництво, було внесено до технічних документів недостовірну інформацію, в якій йдеться про цільове призначення ділянки та обмеження у її використанні.

Пізніше державним кадастровим реєстратором, за відсутності рішення Одеської мерії, було занесено до Державного земельного кадастру інформації щодо земельної ділянки з внесенням змін щодо її цільового призначення.

Нагадуємо, на території Лідерсівського бульвару забудовниками “Лідер-парком” та “Одесабудом” проводиться будівництво семиповерхового елітного житлового комплексу “Лідерсовського”, який також включатиме підземний паркінг, де одночасно зможуть перебувати сто тридцять автомобілів. 

Справедливо зазначити, що ці організації мають відношення до депутата Одеської мерії Андрія Кисловського та бізнесмена Віктора Шермана.

Фото: 8News

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.