Четвер, 30 Травня, 2024

Департамент транспорту та зв’язку Одеси шукає розробника цифрової транспортної моделі міста

На сайті електронних закупівель Prozorro з’явилася інформація від відділу транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеси. Департамент оголосив про проведення тендеру, під час якого планується обрати розробника цифрової транспортної моделі Одеси та навколишніх доріг. Більше деталей на: odessa-future.com.ua.

Торги зі стартовою сумою у 2 млн гривень мають відбутися 9 березня поточного року. Поки що це тільки початковий ступінь – розробка плану. Він має бути завершений до 31 липня 2022 року.

На Prozorro вже не вперше з’являється інформація із цим тендером. Перший аукціон був призначений на 20 серпня 2021; однак його не було проведено через відсутність достатньої кількості пропозицій від виконавців.

Вдруге про торги оголосили у вересні. Тоді тендерні пропозиції були подані одразу трьома компаніями. Одна з яких, ТОВ “А+С Україна”, була визнана переможцем. Очікувалося підписання угоди з контрактом на суму 1 млн 985 тис грн, проте результати торгів були визнані недійсними через відсутність можливості усунути виявлені порушення закону в напрямку публічних закупівель. На той момент були некоректно заповнені документи у графі повної назви та адреси кожного субпідрядника, якого виконавець буде залучати до кожного етапу робот.

Спеціалісти фірми, що переможе на торгах повинні уявно поділити Одесу на транспортні напрямки та провести аналіз того, скільки людей, за допомогою якого транспорту та в якому напрямку рухаються ними. А також провести опитування, як населення оцінює обслуговування у громадському транспорті, яка заповнюваність транспортних засобів та інтенсивність руху. Таких анкет має бути заповнено мінімум 10 тисяч та включати в себе  період навчання у школах та ВНЗ, щоб охопити учнів у тому числі. Після збору дані будуть включені в систему програмного забезпечення PTV Visum.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.