Четвер, 30 Травня, 2024

В Одесі триває реконструкція єврейської лікарні

У міській клінічній лікарні №1, м. Одеси, проводиться капітальний ремонт корпусів та прилеглої території. Детальніше на odessa-future.

Будівля лікарні – це унікальний архітектурний ансамбль. Спочатку вона була зведена для консультативно-лікувальної допомоги єврейському населенню міста та була відносно невеликою. Але згодом добудовувалися нові медичні корпуси, розширювався перелік відділень і медична допомога надавалася вже всім тим, хто її потребував. Наразі Єврейська лікарня – одна з найбільших в Одесі. У її стаціонарах щороку одержують допомогу до 20 тис пацієнтів.

Зараз у медичному закладі проводиться капітальна реконструкція. Наразі на черзі ремонт правого крила будівлі хірургічного корпусу. На нижньому поверсі планується розташувати відділення нейрохірургії, зі стаціонаром на 30 ліжкомісць; верхній поверх віддадуть повністю під відділення загальної хірургії, із сорокойковим стаціонаром. Ремонтні роботи у цих відділеннях планують завершити до середини літа поточного року.

У приміщенні вже замінено комунікації водо- та електропостачання, каналізації, вентиляції; встановлені енергозберігаючі склопакети та двері. За вимогами сучасних європейських стандартів проводиться заміна внутрішніх панелей та монтується підвісна стеля.

У центральному корпусі вже закінчено капремонт приймального відділення, ВРІТ та відділення гінекології. Для потреб лікарні придбали перший у місті муніципальний комп’ютерний томограф General Electric Revolution. Відділення екстреної медичної допомоги укомплектували сучасним медичним обладнанням.

З метою забезпечення безперебійного електропостачання ГКБ №1, передбачено монтаж двох трансформаторів по 1000 кВт.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.