Середа, 17 Липня, 2024

Бульвар Жванецького: будівництво без кінця

Частина бульвару Жванецького, яку ремонтують з весни 2019-го, досі обнесена парканом. За цей час бюджет ремонту зріс рази Процес будівництва супроводжується новими недоліками, які нібито не дозволяють вкластися ні в дедлайн, ні в бюджет. Далі на odessa-future.com.ua.

Пройти на Бульвар Жванецького можна з вулиці Гоголя та Тещиного мосту. Нещодавно відкрили частину бульвару біля Шахського палацу. Тут досі стоїть паркан, за яким активних робіт немає. Хоча в мерії вкотре обіцяють, що скоро всі роботи з реконструкції бульвару закінчать. 

Уточнювати час здачі об’єкту не поспішають і це не дивно, адже у повній красі бульвар Жванецького одесити мали б побачити ще 31 грудня 2019-го, але не встигли. Першу частину об’єкту – відрізок від Худмузею до вулиці Торгової презентував Геннадій Труханов напередодні виборів на пост мера, майже через рік після строків запланованої здачі. 

Але навіть за рік після цього, жодних зустрічей чи виставок. Схоже, що ніхто й не знає, коли стане можливим бодай пройти весь бульвар і, головне у скільки обійдеться таке задоволення. 

За підряд взялася Компанія  “Екстер’єр -дизайн”, на замовлення департаменту капбудівництва. Спершу роботи оцінили у трохи більше ніж 90 мільйонів гривень. Навіть під час здачі першої черги об’єкту не 19, а 20-го року, тротуарна плитка сповзала. “Екстер’єр-дизайн” попросив ще часу, та трохи грошей.  А ще відразу після того, як ремонт зробили, тут почалося все ламатися. Революційне освітлення на сонячних батареях так і не запрацювало.

Разом з реконструкцією стартував конкурс на найкращий проект облагородження скверу, що під бульваром. Це сквер Жанни Лябурб, до якого можна спуститись до вулиці Приморській. Зараз там повна розруха – схил закиданий сміттям, без обіцяних ливнівок. 

Втілити проект-переможець від одеських та київських архітекторів “Крок до моря” могли за 150 млн. грн. Але грошей так і невиділили, а за 150 МЛН навіть не закінчили бульвар. Просять ще грошей. 

А тим часом бульвар все більш оточують багатоповерхівки по обидва боки, але чи дочекаються одесити нових сходів у сквері – велике питання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.