Неділя, 26 Травня, 2024

Модернізація Одеської дитячої лікарні

У Дитячій лікарні номер 3, місцем розташування якої є Суворівський район міста, відбувається процес модернізації. Далі на odessa-future.

У даному медичному закладі надають меддопомогу дітям усієї Одеси, а також обласних районів та дітям, які є вихованцями соціальних закладів для дітей.

Про модернізаційний процес та його проведення днями повідомили в Одеській міській раді.

Докладніше про особливо важливі аспекти модернізації, основні роботи, плани та наявні результати, – у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на 048.ua.

Документи в порядку

В 2021-му, за умовами замовлення, ініціатором якого було управління з капітального будівництва при Міській раді, розробили та затвердили пакет проектних документів щодо реконструкційних робіт, що проводяться в медустанові, а також провели тендер, на підставі якого реалізували закупівлю робіт та остаточно визначилися із підрядниками.

Особливо важливий аспект

Проект передбачає реконструкційний процес лікарняної споруди, а також прибудову допоміжних приміщень, завдяки чому можливе створення на території діагностико-приймального відділення сучасного травматологічного пункту. Цей аспект є особливо важливим, тому що на даний момент травматологічну допомогу маленьким пацієнтам у нашому місті надає лише дитяча обласна клінічна лікарня, місцем розташування якої є Слобідка.

Що вже зроблено, а що ще у процесі

Крім цього, у процесі ремонтних робіт щодо приймально-діагностичного відділення будуть встановлені мельцерівські бокси, які представлені ізольованими палатами, оснащеними окремими входами, автономними санвузлами та спеціальною вентиляційною системою.За допомогою даної системи пацієнти, у яких підозрюють наявність захворювань інфекційного характеру, можуть бути ізольовані. Це також допоможе у запобіганні внутрішньолікарняному інфікуванню.

Виходячи з проектних документів, модернізація також пошириться на інженерні комунікації лікарняного закладу, буде проведено благоустрій прилеглої території, буде встановлено під’їзди для спеціального транспорту, створено умови, завдяки яким маломобільні люди отримають безперешкодне пересування.

На даний момент у підвальному приміщенні лікарняного будинку ліквідували старі перегородки, і там вже було проведено монтаж нових, а також там було замінено господарську каналізацію із системою водопостачання.

Проходить прокладання нових електричних, вентиляційних, димовидалювальних мереж, а також триває процес проведення внутрішніх оздоблювальних робіт.

Завершення всього обсягу робіт планують до кінця 2022-го.

Справедливо відзначити, що також у дитячому лікарняному закладі номер три діють відділення з такими напрямками, як: інтенсивна терапія, неврологія, педіатрія.

А за час пандемії коронавірусу цей заклад перетворився на базовий одеський стаціонар, куди госпіталізують дітей, у яких підозрюють чи підтверджують наявність ковіда.

Фото: 048.ua

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.