Понеділок, 27 Травня, 2024

В Одесі відремонтують корпус інфекційної лікарні

На сайті PROZORRO оголошено тендер про проведення ремонту в Одеській міській клінічній інфекційній лікарні, а саме, у будівлі Б. Більше деталей на odessa-future.

Будівля інфекційної лікарні – одна із найстаріших споруд міста. На початку 19 століття її звів французький архітектор Жан Том де Томон. У 1821 році лікарню добудували, додавши до основної будівлі два напівкруглих крила. Завдяки формі прибудов, будівля отримала назву “Циркульний корпус”. У ньому у 1859-1870 роках працював видатний лікар Микола Скліфосовський.

Центральний корпус інфекційки тривалий час був карантинною лікарнею Одеського порту. Потім його віддали під Першу міську лікарню. У правому напівкруглому крилі була розташована церква Різдва Христового. Циркульний корпус Одеської інфекційної лікарні є пам’яткою архітектури національного значення.

Замовник тендеру на реконструкцію будівлі Б – Управління капітального будівництва Одеської мерії.

Ремонтні роботи проводитимуться по фасаду корпусу та на прилеглій території. Також необхідне встановлення сучасних газових та пожежних сигналізацій, заміна систем опалення, вентиляції та кондиціювання.

Тендер стартує із суми 33 749 200 грн, кінцевий термін подання заявок – 18 лютого 2022 року, аукціон пройде 21 лютого. Закінчення реконструкційних робіт планується на кінець 2023 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.