Неділя, 26 Травня, 2024

У Білгород-Дністровській лікарні нова очільниця

Після довгих очікувань у Центральній лікарні Білгород-Дністровського району з’явився очільник, точніше – очільниця. Нею стала досвідчений спеціаліст Наталія Вінєєва, яка подала свою кандидатуру ще в середині осені минулого року. Далі на odessa-future.com.ua.

Початок конкурсу…

24 листопада на засідання зібралися досвідчені експерти конкурсної комісії. Їм потрібно було обговорити питання про заповнення вакантної посади директора “Білгород-Дністровської центральної районної лікарні”. Вивчивши пакет документів, комісія схвалила кандидатуру Н. Вінєєвої (а виходу взагалі-то не було!). Цікавим виглядає те, що у гонці за крісло головлікаря своє бажання висловила… лише доктор Вінєєва. Після цього на думку експертів погодився депутатський корпус району.

Поки виконувалися бюрократичні процедури, Наталя Олексіївна встигла трохи, як кажуть, притертися до посади, оскільки їй було доручено тимчасово виконувати обов’язки головного лікаря лікарні. До зайняття нинішньої посади Наталія Вінєєва працювала заступником головного лікаря з поліклінічної роботи у тій же лікарні.

… та його фінал

На думку як фахівців, так і людей, які звертаються по допомогу до цього медичного закладу, в якому нарешті є головний лікар на постійній основі, останнім часом гостро відчувалася саме відсутність сталості на цій посаді, що нікому не йшло на користь. Крім того, звернемо увагу, що минулий конкурс показав, наскільки нецікаво зараз бути головним лікарем у сільській лікарні, хай навіть у великій територіальній громаді.

Насамкінець додамо, що до Наталії Вінєєвої головним лікувальним закладом району протягом тривалого періоду керував Валентин Іванович Гросул, на частку якого, зокрема, припали перші кроки у боротьбі з коронавірусом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.