Неділя, 26 Травня, 2024

Оголошено конкурс на посаду головного архітектора Одеси

Мерія міста Одеси оголосила проведення конкурсу на вакантну посаду головного архітектора міста, який автоматично стане керівником муніципального Департаменту архітектури та будівництва. Далі на odessa-future.com.ua.

Кадрова нестабільність муніципального підрозділу

Зазначена посада досі ніким офіційно не зайнята з грудня минулого року, а обов’язки шефа виконує Тетяна Боринська, що паралельно із цим обіймає аналогічну посаду у Приморській адміністрації міста.

В експертних колах є думка, що Тетяна Сергіївна знаходиться у сфері впливу заступника Г. Труханова Михайла Кучука, який, у свою чергу, є куратором усіх будівельних проектів чорноморського міста, більшість з яких часто призводить до серйозних конфліктів.

Як відомо, з 2014 по 2018 роки департамент очолював Олександр Голованов, професійний архітектор, член Національної спілки архітекторів України з радянських часів. Шанованій людині та фахівцю з багатим досвідом довелося брати участь у багатьох реставраційних проектах, у тому числі в реконструкції Кірхи та Нового ринку.

Після смерті О. Голованова посаду головного архітектора обіймав Михайло Шайденко, який командував тоді ще управлінням архітектури. Наприкінці минулого року його було звільнено.

16 листопада поточного року своїм розпорядженням міський Геннадій Труханов оголосив конкурс, учасники якого мають бути дипломованими громадянами України у сфері містобудування та архітектури; мати стаж роботи за спеціальністю не менше 5 років та, до того ж, досвід роботи в органах місцевого самоврядування або державної влади не менше двох років. Здобувачі посади мають бути чистими з погляду антикорупційного законодавства та рішень суду, не мати судимостей, не бути підлеглими близьким особам.

Кожен із кандидатів на відповідальну посаду має час на роздуми до 16 грудня.

Новий начальник досить неспокійного департаменту має виконувати нелегкі завдання, насамперед, зупинення руйнування історичних будівель і, зокрема, тих, що належать до історії одеської освіти.

Далі нагальним залишається питання можливості Департаменту архітектури протиставити міську владу тій варварській навалі, яку сьогодні переживає Одеса.

Не секрет, що потребує змін на краще чиновницький апарат, який далеко не завжди радий відвідувачам, а майже кожне звернення за довідками, дозволами тощо сприймається з незадоволенням.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.